Zavrieť

Porady

nákup v Obi v Maďarsku

Pred 3 rokmi sa výrazne oplatilo nakúpiť napr. radiatory, plávajúce podlahy, vodovodné baterie v Maďarskom OBi. Mali vtedy oveľa nižšiu DPH ako my. Neviete ako je to teraz?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    ked si spocitas kurz forintu...cestu tam-spet.....zaruka len 1 rok .... asi je to lepsie kupit u nas

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Pojdeš tam , trebars do Miskolca , alebo si pozrieš čo ťa zaujíma na www.obi.hu,

    ceny predelíš aktualnym kurzom čo je cca 280 HUF za eur , EDIT:aktualny kurz je 290 HUF/eur
    alebo

    z ceny odstrániš jednu nulu a vyjde Ti cena v SKK

    a zistíš , či je pre teba nákup výhodny alebo nie.

    Ja myslím,že aj ked zohladníš náklady na cestu tam aj späť , ak nakúpiš za viac ako 100 eur
    URČITE sa to oplatí

    OBI má totiž v januari VEĽKÉ VÝPREDAJE bežne 50% zľavy, takže sa to oplati určite a nielen v HU ale aj v CZ.
    Naposledy upravil Indeed : 26.12.12 at 07:15

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Inak ja som skalopevne presvedčený,že nenažranosť všetkých obchodníkov podnikajúcich v piestore SR

    je tak vypuklá, a tak preexponovaná, a tak nehorázna,

    že sa naozaj oplatí od ceny 70 eur a viac, vycestovať na uzemie susedných štátov a kupiť tie veci a tovary tam.
    Naposledy upravil Indeed : 26.12.12 at 07:16
    Indeed ..v klesaní pri ceste PRED Mjescem Piastowym

    Doni15 je offline (nepripojený) Doni15

    Doni15
    Indeed Pozri príspevok
    Pojdeš tam , trebars do Miskolca , alebo si pozrieš čo ťa zaujíma na www.obi.hu,

    ceny predelíš aktualnym kurzom čo je cca 280 HUF za eur , EDIT:aktualny kurz je 290 HUF/eur
    alebo

    z ceny odstrániš jednu nulu a vyjde Ti cena v SKK

    a zistíš , či je pre teba nákup výhodny alebo nie.

    Ja myslím,že aj ked zohladníš náklady na cestu tam aj späť , ak nakúpiš za viac ako 100 eur
    URČITE sa to oplatí

    OBI má totiž v januari VEĽKÉ VÝPREDAJE bežne 50% zľavy, takže sa to oplati určite a nielen v HU ale aj v CZ.
    My keď chodíme do Maďarska riadim sa týmto webom http://www.kurzovy-listok.eu

    nákup v Obi v Maďarsku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.