Zavrieť

Porady

Ako stornovať podvodom získané kredity?

mám dôvodné podozrenie, že kolegyňa podvodom získala 35 kreditov za plagiátorstvo. Ako jej ich stornovať.Vzdelávacie Inštitúcie to nechcú riešiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Mám dôkaz, že ide o kópiu mojej ZP. Aj ty by si sa s pokojom prizeral, ako niekto berie 6% za tvoju prácu, keď jej jediným úsilím bolo ctrl c+ctrl v ? Najčudnejšie na tejto veci je fakt, že kompetentní na najvyšších miestach o tom vedia a tolerujú to!!!
    mám všetky dôkazy a argumenty, aké sa len dali predložiť. A nečuduj sa, NAOZAJ za plagiát dostala 35 kreditov a ešte pri obhajobe dokonca povedala, že to čo obhajuje ani neučila, neoverovala... Ako jej mohli vydať osvedčenie???
    Máš pravdu, dám podrobný návod, ako si môžu učitelia zarobiť a pritom ani nemusia štrajkovať.- stačí, ak si skopírujú niečiu prácu a odprezentujú ju ako svoju. A 6% majú vo vrecku. A že sa na to príde, Netreba sa báť, veď na Slovenskú súdy konajú na spätný pohon.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    a sakra no neviem,hádam podať trestné oznámenie....ak iba skopírovala celú Tvoju prácu,tak je to zlodejstvo...

    Ako stornovať podvodom získané kredity?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.