Zavrieť

Porady

bil-big-mega-board

Vážený, viete mi niekto poradiť ohľadne prenájmov bilboardov(big,mega).
Jedná sa mi o informáciu, aké všeliake poplatky sú spojené s tým, že CHCEM PRENAJÍMAŤ ...board? Určite sú tam poplatky na úradoch, za umiestnenie ...boardu(plocha) a ďalšie náklady spojené s prevádzkovaním ...boardu, ale s akími ďalším poplatkami treba ešte rátať (daň.....) ???
Naposledy upravil dany.b : 28.02.06 at 18:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    všetko je na webe ... daj si vyhľadávač www.zoznam.sk
    určite nájdeš firmu, ktorá sa tým zaoberá.
    Aspoň posuniem

    dany.b je offline (nepripojený) dany.b

    dany.b
    Milá Lida,
    ďakujm za reakciu, ale asi si ma nepochopila. Ja si nechcem prenajať ...board, ale ja chcem PRENÁJÍMAŤ ...board. Potrebujem vedieť aké poplatky sú stým spojene, rovnako aj s umiestnením ...boardov.
    intenet som už prebrúsil

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    no a nemžeš si to zistiť akože záujemca o prenájom ako zákazník, aby si zistil ceny?? ja som to takto myslela.

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    dany.b
    Vážený, viete mi niekto poradiť ohľadne prenájmov bilboardov(big,mega).
    Jedná sa mi o informáciu, aké všeliake poplatky sú spojené s tým, že CHCEM PRENAJÍMAŤ ...board? Určite sú tam poplatky na úradoch, za umiestnenie ...boardu(plocha) a ďalšie náklady spojené s prevádzkovaním ...boardu, ale s akími ďalším poplatkami treba ešte rátať (daň.....) ???

    určite viem, že sa platí poplatok za umiestnenie reklamy obci, na ktorej území board je umiestnený, takisto musí byť od obce povolenie na umiestnenie.

    dany.b je offline (nepripojený) dany.b

    dany.b
    Lida
    no a nemžeš si to zistiť akože záujemca o prenájom ako zákazník, aby si zistil ceny?? ja som to takto myslela.
    No nemyslím si že spoločnosť xy mi ako zákazníkovi bude ochotná prezradiť ich reálne náklady spojené s výstavbou boardu a všetky tie ostatné poplatky.
    Poplatky pre obec sú my jasné, ale čo keď sa ten board umiestni na nejaký súkromný pozemok janka ferka?? Aj vtedy teba platiť obci???

    PS: dúfam že nikto s poraďakov nerieši gramatiku príspevkov

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Poplatky pre obec sú my jasné, ale čo keď sa ten board umiestni na nejaký súkromný pozemok janka ferka?? Aj vtedy teba platiť obci???

    PS: dúfam že nikto s poraďakov nerieši gramatiku príspevkov[/quote]


    Ako poplatok za umiestnenie reklamy áno.

    sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

    sklenkova
    neviem, či máš záujem o takúto info,ale viem ,že v BA-RAČI platí firma za umiestnenie boardu v záhrade štvrťročne 3250,-Sk s tým že umožnia prístup...ale firma sa zaväzuje udržiavať poriadok...

    dany.b je offline (nepripojený) dany.b

    dany.b
    sklenkova
    neviem, či máš záujem o takúto info,ale viem ,že v BA-RAČI platí firma za umiestnenie boardu v záhrade štvrťročne 3250,-Sk s tým že umožnia prístup...ale firma sa zaväzuje udržiavať poriadok...
    Vďaka za info. konečne nejaká reálna cifra.
    Táto cena záleží zrejme od dohody, ale platia niečo aj obci?

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    dany.b
    Vďaka za info. konečne nejaká reálna cifra.
    Táto cena záleží zrejme od dohody, ale platia niečo aj obci?


    Treba rozlišovať dve veci.
    1. ak je nosič reklamy umiestnený na pozemku, je to nájom pozemku a cena je vecou dohody medzi nájomcom a prenajímateľom.
    2. Za takto umiestnenú reklamu sa ale platí aj obci ako poplatok z reklamy a výška je zase vecou určenia obecným zastupiteľstvom tak, ako sú určené ním ostatné dane a poplatky v kompetencii obce. Čiže, na výšku sa treba informovať u predstavenstva konkrétnej obce.

    sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

    sklenkova
    dala som ti info,ktoré viem od jednej známej, ktorá má v záhrade bilboard,ale cena záleží od dohody,či je prístup z vonka,alebo mu "lezú " do záhrady, od lokality...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.