Zavrieť

Porady

Skusenost so SZCO Peter Bakalar Kracunovce ?

Zdravim,

chcela by som sa informovat, ci tu ma niekto skusenosti s firmou - podnikatelov P. Bakalarom z Kracunovce. Mame novostavbu rodinneho domu a na jar chceme zakryt strechu a niekto nam ich poradil, no pocula som rozne veci, kedze som z okolia.
Dakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    dakujem mravecs....link sice neisiel ale nasla som si to cez vypis na zrsr zadanim priezviska...ale skor by ma zaujimali referencie
    Naposledy upravil memoris222 : 04.01.13 at 16:26
    ako pisal mravecs predtym....asi treba ist do miestnej krcmy...a budes mat referencie.....poznam ich velmi dobre kedze som z okolia Giraltoviec a urcite by som ich neodporucil ...typicka fuserska partia co chce byt za rok v baliku ....mne robili cenovu ponuku viac ako mesiac a chceli ohurit cenou ,...no som rad ze som si vybral inu firmu...robili potom strechu u kamosa a nebol spokojny...ked to reklamoval tak ho vysmiali

    reno33 je offline (nepripojený) reno33

    reno33
    stavbarik99 asi nepoznáte tých ,,fušerov " lebo ak by ste ich poznali viete že zhotovujú strechy dlhé roky majú kopec spokojných záujemcov a dobré cenové ponuky robili strechy aj po zahraničí aj na západnom Slovensku a to nielen bežným ľudom ale aj Ing. čiže ľudom ktorý sa do toho aj rozumejú ak ťa tak trápi niečo na svedomí napíš svoje meno a meno toho tvojho kamaráta lebo pôsobíš dojmom že len chceš uškodiť firme ak si seriózny napíšeš meno a môže sa potom vyjadriť aj ten stavbár k tomu nie ho za chrbtom ohovárať možno to bolo úplne inak ja len toľko tiež poznám ich a kopec ľudí si ich objednalo znovu pri najbližšej neakej prístavbe alebo pri novostavbe svojich príbuzných
    Naposledy upravil reno33 : 06.11.13 at 19:45 Dôvod: pravopisne chyby
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka jakože keď som ING poľnohospodár tak sa rozumiem strechám? a ING nie je bežný ľud? to je nejaký nadľud?no ty vole....a ty čo sa nepodpíšeš pravým menom? čo keď si ty ten fušer....a robíš sa tu za pekného
    arizona toto poznas kopretinka, vsak : ked vidim z praxe, aki inzinieri koncia vysky, bojim sa ist k lekarovi..
    reno33 A k tomu ze ak ste Ing. polnohospodar sa rozumiete strecham no kazdy človek pochopí kedze sa tu bavíme o strechách ze som nespomínal určite Ing.vzdelaných z odboru polnohospodarstva ale stavebníctva keby som sa chcel bavit o Ing.polnohospodaroch tak pridam komentar v rebričku polnohospodarstvo či vy by ste to robili naopak ? Týmto som vas nechcel urazit len upresnujem ze som písal skratku Ing. preto lebo mohlo dôjst kazdemu ze sa tu bavíme o stavebníctve ..
    command Hlavne ze si zaregistrovany vcera a mas az 1 prispevok si uplne doveryhodna osoba. Predpokladam ze si si hladal vlastne meno na googli a vyhodilo ti poradu tak si sa rychlo registroval aby si sa mohol obhajovať.
    reno33 Dobrý den niesom živnostník Peter bakalar ale tiez som si hladal poradu pre inu profesiu a zhodou okolnosti som našiel tieto príspevky tak sa mi nepačilo ako ludia chcu poškodit inym vy by ste neboli určite radi keby na vas tu písali take članky a komentare ako teraz vy podla mna ak chcete radu tak zavolajte tej firme opytajte sa ako dlho pôsobia pracou striech kolkým ludom robili strechy a si myslím kedze ich poznam ze vam kludne daju adresy kde robili a môzete sa ist pozriet a opýtat vlastníkov tých domov ako pristupovali k praci,k nim osobne a k dobe zhotovenia takze nemusite sa tu v komentaroch rozčulovat vela z vas si nevie ani predstavit ako zlozita je konštrukcia strechy na zhotovovanie..takze prihlaseny jeden den som preto lebo mi len nedalo ako ludia odsudzuju pracu inych a opisuju ako fušersku firmu ktora pracuje jeden rok a pritom je asi slabo informovany kedze ta firma pôsobí viac rokov a ma splnene aj všetky školenia ktore sa konaju viackrat za rok a to vie určite kazdy zivnostnik ...
    bjuty smis počuj, bakalar...ty sa prečo nepodpíšeš pod svoj príspevok ?
    aký je rozdiel medzi bežným ludom a ing ??????
    to inak robíte pre bežných a inak pre ing?? a úplne inak pre ludí, čo sa tomu aj rozumejú ?
      zbaliť
    srska letkooo, jediné čo ma dnes potešilo - ďakujem
    kopretinka srska,čo ty si nový člen?

    Skusenost so SZCO Peter Bakalar Kracunovce ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.