Zavrieť

Porady

Doska v odtieni ikea - čiernohnedá

Vie niekto kde sa dá kúpiť doska vo vlastných rozmeroch v odtieni najpodobnejšom ikea čierno-hnedej farby? Potreboval by som dosku v rozmeroch 150x50 až 150x60cm, no v ikea majú iba 120x60, 150x75 a 200x60 (séria vika amon)... 120 je krátka, 150 je príliš široká a 200 príliš dlhá...

Iba v Bratislave a blízkom okolí, ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Leachim je offline (nepripojený) Leachim

    Leachim
    Tieto sa upravovať nedajú, lebo rám je drevotrieska a stred je vyplnený papierom.

    Doska v ráme: Drevotrieska, ABS plast
    Výplň: papier
    Spodná časť: drevovláknitá doska

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Leachim Pozri príspevok
    Tieto sa upravovať nedajú, lebo rám je drevotrieska a stred je vyplnený papierom.

    Doska v ráme: Drevotrieska, ABS plast
    Výplň: papier
    Spodná časť: drevovláknitá doska
    tak potom nech sa páči.....http://www.sitokurvavygoogluj.sk/

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    no vieš....tak asi kúp dosku drevenú neupravenú a namor si to na farbu ktorú potrebuješ.... ešte aj tak sa stále dá....

    Leachim je offline (nepripojený) Leachim

    Leachim
    Aj to už som googlil, nepodarilo sa nikomu v domácich podmienkach dosiahnuť podobný odtieň týmto spôsobom(ani namorením, ani náterom, či lakovaním rôznymi spôsobmi), aby to zapadlo k zvyšku nábytku, preto zháňam firmu, ktorá robí podobné vzory, je to asi najlepšie riešenie.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Leachim Pozri príspevok
    Aj to už som googlil, nepodarilo sa nikomu v domácich podmienkach dosiahnuť podobný odtieň týmto spôsobom(ani namorením, ani náterom, či lakovaním rôznymi spôsobmi), aby to zapadlo k zvyšku nábytku, preto zháňam firmu, ktorá robí podobné vzory, je to asi najlepšie riešenie.
    no len ked to nerobí vo velkom, asi nepochodíš...preto som uviedla ako možnosť upraviť....ak sa dá aj u profesionála...za opýtanie nič nedáš....zareže na potrebný rozmer....bočné pásky by sa možno dali teplovzdušnou pištoľou odlepiť a opäť použiť..tak som to myslela....

    Leachim je offline (nepripojený) Leachim

    Leachim
    Našiel som teraz toto - http://www.drevotrieska.com/ len majú dovolenku, majú zopár vzorov, ktoré by mohli pasovať celkom a dajú sa navoliť vlastné rozmery, tak sa tam pôjdem pozrieť po dovolenke, či tie vzory neklamú na fotkách. Doska by vychádzala aj so vzorom a páskami okolo 26€, čo nie je vôbec zlá cena.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Leachim Pozri príspevok
    Tieto sa upravovať nedajú, lebo rám je drevotrieska a stred je vyplnený papierom.

    Doska v ráme: Drevotrieska, ABS plast
    Výplň: papier
    Spodná časť: drevovláknitá doska
    add 1. - nekupuj juchoviny...
    add 2. - všeko sa dá , len treba chcieť a vedieť ...

    Leachim Pozri príspevok
    Keby to nerobím posledné tri dni, aj by som za to poďakoval...
    ...ďakovať nemusíš ....stačí , ak neužitočné - lež pravdivé zadrieš ....

    Leachim je offline (nepripojený) Leachim

    Leachim
    buchač Pozri príspevok
    add 1. - nekupuj juchoviny...
    S tými doskami som úplne spokojný, hlavne sa jedná o farbu. Že sú vyplnené papierom mi vôbec nevadí, za niekoľko rokov používania sa mi do nich dieru spraviť nepodarilo.
    buchač Pozri príspevok
    add 2. - všeko sa dá , len treba chcieť a vedieť ...
    Samozrejme, všetko dá. Zrezať, nahradiť bočnú stenu a potom sa dostať k tomu istému problému, hľadať ABS hranu v dekore, aby pasoval ku zvyšku dosky... Prípadne hranu tej pôvodnej.. No s tým je toľko roboty, že hľadanie dodávateľa celej dosky zaberie menej času...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Leachim Pozri príspevok
    Vie niekto kde sa dá kúpiť doska vo vlastných rozmeroch v odtieni najpodobnejšom ikea čierno-hnedej farby? Potreboval by som dosku v rozmeroch 150x50 až 150x60cm, no v ikea majú iba 120x60, 150x75 a 200x60 (séria vika amon)... 120 je krátka, 150 je príliš široká a 200 príliš dlhá...

    Iba v Bratislave a blízkom okolí, ďakujem.

    si to daj upraviť....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.