Zavrieť

Porady

Ako nastavíť router TP-Link TL WR841N

Dobrý deň!Viemi niekto stručne popísať ako sa nastaví router TP-Link TL WR841N ?V návode čo je písané to nestojí za nič.3x som skúšal a nič.na počítači mi vyskočí že je pripojený aj cez wifi ale stránku nezobrazí.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Do WAN portu sa nedáva kábel od telefónnej linky.To nie je router DSL.Pred tým routrom má byť modem do ktorého sa dáva ten telefónny kábel a na ňom musí byť funkčný internet.Tento modem sa potom spojí sieťovým káblom do WAN portu s TP-Link 841 a ten potom šíri ten internet cez Wifi aj LAN.

    pakesz33 je offline (nepripojený) pakesz33

    pakesz33
    no tak som to robil.ale nič.je ktomu cd ale nemám v notebooku cd mechanika.dik za stránku,skusim tam

    pakesz33 je offline (nepripojený) pakesz33

    pakesz33
    no skúšal som ale stále nič.vypíše že Wan port is unplugged.ja si tým rozumiem že kábel telefonnej linky/dsl/ neni pripojený.ale skontroloval som a je vporiadku.tak už vôbec neviem čo mám robiť

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    vymazané, vraj neužitočné
    Naposledy upravil viktorviktor : 04.01.13 at 21:49

    Ako nastavíť router TP-Link TL WR841N

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.