Zavrieť

Porady

Balík Windows Vista Sevice Pack 1

Dobrý deň prajem!
Chcel by som poprosiť o radu.V aktualizáciách som mal "ponuku" nainštalovať tento balík /predtým obr.bez názvu/.Tak som ho nainštaloval /obr.bez názvu-1/,potom som pozrel do vlastností systému a tam je to isté ako pred inštaláciou /obr.bez názvu-2/.
A keď som pozeral znova ponuku aktualizácií,znova je tam tento balík.Tak som z toho "jeleň",neviem či ho nainštalovalo,alebo nie.
Ako by som zistil či je nainštalovaný?Ďakujem!
Bez názvu.jpg  
Bez názvu-1.jpg  
Bez názvu-2.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    v xp sa dajú pozrieť aktualizácie v "Pridanie alebo odstránenie programov" /napr. ...for Windows xp (KB936330) (cez start-ovládací panel-pridanie..., niečo také by mohlo byť aj vo Viste

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    viktorviktor Pozri príspevok
    v xp sa dajú pozrieť aktualizácie v "Pridanie alebo odstránenie programov" /napr. ...for Windows xp (KB936330) (cez start-ovládací panel-pridanie..., niečo také by mohlo byť aj vo Viste
    medzi nainštalovanými aktualizáciami mi to nikdy neukáže ani som to nenašiel,ale vždy mi napíše to čo som dal na tú fotku,že aktualizácia bola nainštalovaná,preto neviem či to tam je,alebo nie

    Balík Windows Vista Sevice Pack 1

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.