Zavrieť

Porady

účtovací predpis

Prosím Vás, dá sa v oberone vytlačiť účtovací predpis zvlášť pre každý doklad? Nejako to neviem nájsť, aby som nemusela písať ručne.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Ak Ti ide o to, aby si na VFA mala účtovací predpis na faktúre, tak keď ju vystavuješ klikni na "spodný text" FA a vpíš tam ten predpis.
    Pri hotovostných platbách je tam napísaný automaticky.

    No neviem, či som správne pochopila zadanie.
    prečo nepíšeš do témy OBERON ???? Tu Ťa oberoňáci ťažko nájdu.Ja som tiež iba náhodou otvorila túto tému.
    EPk Tlacove vystupy- Učtovanie pohľadávok (záväzkov) v učt. denniku

    IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

    IvetaH
    No fakt, skús konkrétne napísať, čo nechceš písať ručne. Možno nájdeme riešenie.

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Oberon nepoznám, ale pri faktúrach väčšina programov umožňuje tlačiť Krycí list faktúry, pohľadávky, záväzku. Pri Pokladni a Banke sa určite dá vytlačiť mesačná alebo intervalová predvaha, denník,alebo podobná zostava.
    Nechce písať na každý doklad MD XXX AE/D XXX AE ...XXX,XX Eur.
    Mimochodom, mám predkontačnú viacriadkovú pečiatku, lebo je mi ľúto plytvať papierom na zápis o 2 riadkoch.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Dav Pozri príspevok
    Oberon nepoznám, ale pri faktúrach väčšina programov umožňuje tlačiť Krycí list faktúry, pohľadávky, záväzku. Pri Pokladni a Banke sa určite dá vytlačiť mesačná alebo intervalová predvaha, denník,alebo podobná zostava.
    Nechce písať na každý doklad MD XXX AE/D XXX AE ...XXX,XX Eur.
    Mimochodom, mám predkontačnú viacriadkovú pečiatku, lebo je mi ľúto plytvať papierom na zápis o 2 riadkoch.
    v softe pohoda je napr. voľba vo vydaných faktúrach pred tlačou - "vrátane zaúčtovania"
    Naposledy upravil srska : 09.01.13 at 21:41
    md_dal.png  

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.