Zavrieť

Porady

Omietniky a sadrova omietka

Ahojte, na jar idem robit sadrove omietky, chcem ich davat do omietnikov, aby som spravil co najlepsiu rovinu. Bojim sa ci mi nebudu po vyschnuti omietniky vidiet, tak som myslel, ze ked natiahnem latou omietku po omietnikoch by som ich hoci nasilu vytiahol spod omietky a za cerstva dieru vyplnil.Ma niekto s takym postupom skusenost?
Dakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    omietniky nebude vidno ak ich dostatočne prigletujú a dajú tomu čas na prituhnutie, inak je to dobrý postup a dá sa aj počas tuhnutia omietnik vybrať a vyspraviť ryhu do čerstvej omietky.

    oondrejj je offline (nepripojený) oondrejj

    oondrejj
    Kľudne ich tam môžeš nechať. Keď to celé zaschne, tak potom premaľovaním sa to celé prekryje a ani nezbadáš že tam nejaký bol. Na druhej strane ako je písaná v článku vyššie dá sa to počas montáže vybrať. Správny chlapi by ti to mali vedieť aj takto spraviť.

    korienko je offline (nepripojený) korienko

    korienko
    dieru po omietniku ked ho vyberiem mam zatiahnut ihned alebo nech trochu prituhne omietka a az potom. Ked vyspravim az po vytuhnuti nebude problem pri gletovani ze vo vyspravenych ryhách bude cerstvejsia (maksia) omietka ako na ploche steny ci sa nebudu robit bublinky alebo ryhy...

    Omietniky a sadrova omietka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.