Zavrieť

Porady

číslo účtu danového úradu

dobrý deň, chcel by som vás poprosiť o radu..
nemôžem zistiť akému úseku danovému úradu patrí toto číslo účtu: 7000451145/8180
veľmi pekne ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    už asi nijakému - skús si nájsť niekde príručku http://www.pravnickaliteratura.sk/fo...sprievodca.jpg ale tak z roku 2010 - tam boli vzadu čísla účtov všetkých dú v sr, na ktoré sa platili všetky dane.

    Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

    Sarlotka
    a kde ste toto cislo nasli?

    v sucasnosti je kazdemu danovemu subjektu pridelene vlastne cislo na platenie dani...

    zefgo je offline (nepripojený) zefgo

    zefgo
    ja to beriem že vratka, len neviem-kvôli čomu, z čoho? aby to odo mňa nepýtali potom späť, a keď také číslo účtu neexistuje, prečo je uvedené na šeku?

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    zefgo Pozri príspevok
    ja to beriem že vratka, len neviem-kvôli čomu, z čoho? aby to odo mňa nepýtali potom späť, a keď také číslo účtu neexistuje, prečo je uvedené na šeku?
    používali sa tuším do konca roku (dakde som o to čítal). variabilný symbol je aký? rodné číslo alebo dič?

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    srska Pozri príspevok
    čiže je aj možné, že si dačo zaplatil na staré číslo - neplatné - a platbu ti vrátili

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    zefgo Pozri príspevok
    ja som nič neplatil , vychádzam tak akurát. každý rok, som živnostník
    tak potom aký problém? cinkni správkyni a požiadaj o info

    martt je offline (nepripojený) martt

    martt
    je to číslo súdu v Trenčíne ... 500769-700451145/8180. Nedávali ste niekoho k súdu?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    paťuška Je to naozaj č.ú. súdu Trenčín? My sme dostali na účet tiež peniaze z toho č.účtu, avšak určite sme neplatili nijaký súdny poplatok a od správkyne DÚ to nie je.
    martt a nedávali Vaši právnici niekoho na súd? Daj si ho do googlu a on Ti ho nájde ...
    paťuška v googli to nenašlo, iba s odkazom na článok v porade, ale aj tak zvláštny to postup, že ti niekto pošle peniaze bez avíza... pátram však ďalej
      zbaliť

    blcha je offline (nepripojený) blcha

    blcha
    Ide o preplatok na dani z motorových vozidiel. Zmenou zákona a základnej filozofie výberu dane - prechodom z VÚC na celoslovenské - sa zrejme správca dane rozhodol vyčistiť účty a preplatky vracal inteligentne poštovou poukážkou bez uvedenia textu v kolonke "účel:"
    Ale aj mne trvalo, kým som na to náhodou prišla
    Žabinka a na čo reaguješ, otázku z roku 2013, alebo komentár z roku 2014?
    blcha Reagujem na otázku, aké je to číslo účtu. V roku 2015 z neho chodili šeky a mnohí sme nevedeli zistiť, čo to je.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.