Zavrieť

Porady

Novostavba- Bratislava, Trnavka

Ahojte,

potrebovala by som poradit ohladom projektu, ktory by sa mal realizovat v Bratislave konkretne v Trnavke na Galvaniho ulici/Na krizovatkach. Ide o projekt, ktory bol uz v minulosti pozastaveny (nie je mi zname preco) a nakoniec sa nezrealizoval. Odkupil ho iny inverstor z Madarska a na realitnom trhu teraz ten isty projekt figuruje pod inym nazvom. Zaujal jeden byt z ich ponuky, no realitna kancelaria, ktora predaj tychto bytov sprostredkovava mi nevie poskytnut blizsie informacie ohladom financovania dalsich etap stavby az po kolaudaciu, teda kolko % sa bude kedy platit. Rovnako informacie tykajuce sa standardov nie su pre mna uplne postacujuce, napr. viem ze sanita je v standarde zahrnuta, ale neviem z coho alebo ako bude vyzerat a pod. Tieto informacie sa vraj dozvieme neskor. Jedine co zatial viem, je ze stavebne povolenie uz ziskali a zaklady su uz postavene.
Potrebujem teda poradit, ci je taky nedostatok informacii pri kupe novostavby bezny, pripadne ci neviete nieco viac o tomto projekte. Investor vraj stavia podobne bytove domy v Rajke, na Slovensku posobi cez jednu firmu, kde figuruje okrem neho este aj jeden Slovak. Nerada by som prisla o rezervacny poplatok (5%) preto by som sa rada dozvedela viac, ci pripadne ma niekto podobnu skusenost. Viete niekto viac o tomto projekte? Isli by ste do toho?

Vopred dakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Novostavba- Bratislava, Trnavka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.