Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Peggynka Skoro by som povedala,že sú totožné,len inak formulované.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    Vyplňte vaše jméno a email no to určite,aby mi začali chodiť nejaké reklamy a udělejte si test osobnosti a poznejte jací jste, pomůže vám to odhalit věci, které vám mnohdy stojí v cestě.

    Test je zatím zdarma. cha cha,kade tade je kopa testov,ktoré aj pozdeji budú zadarmo Později bude stát 219 Kč.

    .

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    kopretinka Pozri príspevok
    Vyplňte vaše jméno a email no to určite,aby mi začali chodiť nejaké reklamy a udělejte si test osobnosti a poznejte jací jste, pomůže vám to odhalit věci, které vám mnohdy stojí v cestě.

    Test je zatím zdarma. cha cha,kade tade je kopa testov,ktoré aj pozdeji budú zadarmo Později bude stát 219 Kč.

    .

    to musi byt cerstva zmena 13.1. tam bol priamo test na vyklikanie, bez nutnosti zadavat nejake konkretne udaje

    ten dalsi link je funkcny, bez poziadavky emailu
    Peggynka Nebolo to tam,keď som to tu dávala,ale že bude spoplatnený bolo,len nenapísali odkedy.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    1Dara Pozri príspevok
    to musi byt cerstva zmena 13.1. tam bol priamo test na vyklikanie, bez nutnosti zadavat nejake konkretne udaje

    ten dalsi link je funkcny, bez poziadavky emailu
    ktorý ďalší?

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    1Dara Pozri príspevok
    v prispevku #4
    jááj,aha.......tento test mi našiel aj gúgel.....ale tie otázky sú tak formulované,že neviem jednoznačne odpovedať,raz mi vyhovuje jedno,inokedy iné,takže ja by som zaškrtla obe možnosti
    Som tak dopadla aj u doktora,keď som bola na vyšetrení na štítnu žľazu,vraj,či dávam prednosť radšej zime alebo letu....no ani jednému,ja mám najradšej jar a jeseň

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    kopretinka Pozri príspevok
    jááj,aha.......tento test mi našiel aj gúgel.....ale tie otázky sú tak formulované,že neviem jednoznačne odpovedať,raz mi vyhovuje jedno,inokedy iné,takže ja by som zaškrtla obe možnosti
    Som tak dopadla aj u doktora,keď som bola na vyšetrení na štítnu žľazu,vraj,či dávam prednosť radšej zime alebo letu....no ani jednému,ja mám najradšej jar a jeseň
    hehehe ... odpovedaj na co sa ta pytaju - nie je podstatne, ze existuje jar a jesen ...

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    1Dara Pozri príspevok
    hehehe ... odpovedaj na co sa ta pytaju - nie je podstatne, ze existuje jar a jesen ...
    nemôžem odpovedať,veď to píšem vyššie,mne vyhovujú obe možnosti,záleží od okolností

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    kopretinka Pozri príspevok
    nemôžem odpovedať,veď to píšem vyššie,mne vyhovujú obe možnosti,záleží od okolností
    to preto, ze mozes teraz spekulovat ... ak je takyto test sucastou vyberoveho konania na pracovnu poziciu, o ktoru mas zaujem, tak zodpovies aj tieto otazky ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.