Zavrieť

Porady

google translator nepreklada stranky

Dobry den- poradte prosim- uz niekolko dni nefunguje google translator pri preklade stranok. Predtym automaticky rozoznal jazyk a urobil aky taky preklad, teraz nic. Prekontrolovala som vsetko- v nastaveniach funkcie zapnute, i v moznostiach, ale nic. Ujo google co odporucal, som vsetko spravila. Vdaka za kazdu dobru radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    keď používaš Mozilu Firefox, tak daj tento doplnok -gTranslator- ikonu máš v Navigačnom panely, je to v podstate google translator, len neprenášaš text či adresu
    https://addons.mozilla.org/sk/firefo...ator/versions/

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    neviem, je ich celá kopa, na niektoré sa sťažujú, že po aktualizácii prehliadača nepracujú, mne stačí gTranslator, v navigačnom v štvorci je veľké modré A

    emka122 je offline (nepripojený) emka122

    emka122
    Mam na mysli preklad celych stranok- http://translate.google.sk/?hl=sk&tab=mT- tento mi funguje, ked si zadam text. Ako prehliadac pouzivam Google chrom- a mam prednadstaveny automaticky preklad - predtym mi stranky prekladalo do slovenciny a teraz nic. Identifikuje, ze je v jazyku tom a tom, aj napise , ze ju zobrazuje v slovenskom preklade a nic. / táto stránka bola preložená z jazyka xy do jazyka slovenčina/ Je v povodnom jazyku. Nerada by som si menila google chrom za iny- som v nom zvyknuta pracovat. Neviem prist na to, kde je zrada.
    Naposledy upravil emka122 : 16.01.13 at 00:33 Dôvod: upresnenie

    TaraNoelle je offline (nepripojený) TaraNoelle

    TaraNoelle
    podarilo sa to niekomu doriešiť ? Lebo od včera mi robí to isté, funguje mi iba preklad priamo z translate.google.com ale žiaden plugin vo firefoxe neprekladá, hoci vypíše "preklad" a "pôvodný text" ale oba sú v pôvodnom nepreloženom texte. A nefunguje mi ani v chrome preklad. V IE mi pri prístupe na translate.google.com vypíše chybu v certifikáte a IE mi padne.

    TaraNoelle je offline (nepripojený) TaraNoelle

    TaraNoelle
    To som už skúšala, inštalovala znovu a nešlo to, skúšala som aj ten ImTranslator, aj iné, ale nič mi už nejde, ale ako hovorím, nejde to v žiadnom prehliadači, takže to nebude asi problém Firefoxu ako takého. Asi mám niešo prenastavené, ale o ničom neviem, hoci priateľ keď robí s PC, tak mi tam niekedy niečo prenastaví, ani nevie ako, lebo sa v tom nevyzná a ani mi nevie povedať čo robil, takže na to musím nejako prísť sama, ale nič mi nenapadá. Kontrolovala som javascript, adblock a pod. ale všetko je ako bolo. Idem si skúsiť ešte naištalovať Operu, či to tam bude tiež robiť (resp. nerobiť).

    google translator nepreklada stranky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.