Zavrieť

Porady

Máte skúsenosti s videopodnikaním?

Zbieram názory,aby som vedel aký je daný stav v republike, kedže chcem túto oblasť posunúť aj pre podnikateľov malých aj stredných - velké firmy a podniky alebo inštitúcie už majú on line prenosy - my iba začíname ale vyzerá to velmi slubne.
Aj videoemaily sa dajú použiť na reklamu a zviditelnenie máte nejaké skúsenosti ? Napíšte díky...
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár lubko6394
niesisam Pozri príspevok
Zbieram názory,aby som vedel aký je daný stav v republike, kedže chcem túto oblasť posunúť aj pre podnikateľov malých aj stredných - velké firmy a podniky alebo inštitúcie už majú on line prenosy - my iba začíname ale vyzerá to velmi slubne.
Aj videoemaily sa dajú použiť na reklamu a zviditelnenie máte nejaké skúsenosti ? Napíšte díky...
Skúsenosti mám. Podchvíľu mi mailuje nejaký trottel senzačné ponuky na zdravú vodu, viagru, milióny z banky v Anglicku, Singapúru....
Aj ten Tvoj videomail skončí tam, kde tie ostatné po stlačení tlačidla DEL.

niesisam je offline (nepripojený) niesisam

Bývalý elektrofachman -silnoprúd, na volnej nohe - internet, ...viac niesisam
To, že mám aj viaceré aktivity nepopieram ale ja neviem o žiadnej viagre a investovanie je tiež vec vedomostí - mám cenné papiere a majú ich aj ludia mimo tvojej vedomostnej skupiny a ak nepoznáš niečo tak sklapni a nerob paniku

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár lubko6394
Nandrolon Pozri príspevok
lubko6394 - ešte si zabudol na predĺženie penisu :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
To je veľmi nebezpečná vec. Lebo ak by bol účinok len na 50% tak by som ho musel nosiť omotaný okolo pása aby mi nepridával plyn ak zastavím auto pred prechodom pre chodcov.
Nandrolon museli by sme sa potom naučiť ho používať ako slon svoj chobot, vlastne ako taká tretia ruka :-))))))

niesisam je offline (nepripojený) niesisam

Bývalý elektrofachman -silnoprúd, na volnej nohe - internet, ...viac niesisam
Takže na upresnenie: tieto aplikácie svet pozná už vyše 5 rokov a globálne ich používa možno viac ludí - ako máš - Ty - funkčných buniek v mozgu toto je pre všetkých : http:// dúfam už prestaneš rýpať ! Ďakujem

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nandrolon
lubko6394 - ešte si zabudol na predĺženie penisu :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Máte skúsenosti s videopodnikaním?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.