Zavrieť

Porady

Dá sa vymeniť procesor z Toshiba Satellite A200 ?

Dobrý den mám otázku či by sa dal vymeniť procesor z Toshiba Satellite A200 jedná sa o procesor AMD turion mobile technology 1.90 GHz za procesor ktorý je v starej IBM thinkcentre a ak sa dá zmeniť tak ako a čo k tomu potrebujem ?
Dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    juraj876 je offline (nepripojený) juraj876

    juraj876
    Procesor sa vo vseobecnosti da vymenit ak sa jedna o rovnaku generaciu a maju napriklad iba inu frekvenciu ci velkost cache.
    Zalezi od chipsetu .....ja som starsi NB HP upgradoval z Celeron 1,4 na Pentium 1,6 a neskor na Pentium 1,8 ... funguje to lebo ten moj notebook sa vyrabal aj s tymi silnejsimi procesormi.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    juraj876 Pozri príspevok
    Procesor sa vo vseobecnosti da vymenit ak sa jedna o rovnaku generaciu a maju napriklad iba inu frekvenciu ci velkost cache.
    Zalezi od chipsetu .....ja som starsi NB HP upgradoval z Celeron 1,4 na Pentium 1,6 a neskor na Pentium 1,8 ... funguje to lebo ten moj notebook sa vyrabal aj s tymi silnejsimi procesormi.
    vsetko v poriadku, az na to ze v tomto pripade sa neda spravit nic, thinkcentre je desktop pc

    Pseudonim je offline (nepripojený) Pseudonim

    Pseudonim
    aha a nemohli by ste mi poradit nejaký dobrý procesor za sammozrejme dobrú cenu ?
    zistil som že sa mi napr. crysis seká každých 30 sekund .. takto že je to 30 sekund v pohode potom akokeby sa seká iba obraz a potom to ide zase v pohode.. a zistil som že by to bohlo biť mojím slabím procesorom
    Ale netuším aké tipy Proc. by išli na môj notebook..
    Pozeral som na tento :
    http://www.alza.sk/intel-celeron-g550-d331598.htm
    a na tento : http://www.alza.sk/amd-athlon-ii-x2-270-d243886.htm
    Ale netuším či by pasoval ..
    Vlado40 Odkazy sú na procesor na PC nie NTB.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    nepasoval,
    vymenou procesora si nijako nepomozes, notebook nieje stavany na hry, brzdi to aj graficka karta

    Dá sa vymeniť procesor z Toshiba Satellite A200 ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.