Zavrieť

Porady

software Pohoda - novinky

srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

POHODA Január 2013, release 10300 SK - od 22.01.2013

mzdové agendy

komplet

+ pribudla agenda Poznámky k uzávierke +
Usporiadat
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

potešilo ma to, veľmi ... tie Poznámky .. konečne .. a aj plánovaná novinka! ...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zdenka 0705 Pozri príspevok
potešilo ma to, veľmi ... tie Poznámky .. konečne .. a aj plánovaná novinka! ...
je toho veľa

pozor na toto:
Prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch na daň - závislá činnosť
V súčasnosti nie je možné toto tlačivo exportovať do formátu FDF, resp. XML a bude ho možné exportovať v priebehu mesiaca február po niektorej z ďalších aktualizácii programu. V súvislosti so zmenou tlačiva bola pre rok 2013 odstránená tlačová zostava Prehľad o príjmoch zo závislej činnosti (časť V.).
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

srska Pozri príspevok
je toho veľa

pozor na toto:
Prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch na daň - závislá činnosť
V súčasnosti nie je možné toto tlačivo exportovať do formátu FDF, resp. XML a bude ho možné exportovať v priebehu mesiaca február po niektorej z ďalších aktualizácii programu. V súvislosti so zmenou tlačiva bola pre rok 2013 odstránená tlačová zostava Prehľad o príjmoch zo závislej činnosti (časť V.).
už včera večer som pozerala a dnes ešte podrobnejšie .. je pravda, že niečo ešte škrípe, ale konečne sa zobudili s tými poznámkami a daňovými priznaniami /hoci tie druhé sú zatiaľ len sľubované/
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

poznámky sú zatiaľ len manuálne vyplniteľné a pripravujú novú agendu - "priznanie k dani z príjmov", kde bude možné zostaviť dp fob a dp po za 2012
pohoda_v10300.jpg  
0 0
adra22 adra22

adra22 je offline (nepripojený) adra22

srska Pozri príspevok
poznámky sú zatiaľ len manuálne vyplniteľné a pripravujú novú agendu - "priznanie k dani z príjmov", kde bude možné zostaviť dp fob a dp po za 2012
Mohla by som poprosiť o radu.
Idem inštalovať pohodu Január 2013 a otázka je kedže to chce aj inštalačné čísla to mi akože preinštaluje Pohodu? A čo dáta za rok 2012 tie mi tam ostanú?
Môžete mi prosím poradiť ako to nainštalovať aby mi nezmizol rok 2012?
Ďakujem za pomoc :-)
0 0
Onko Onko

Onko je offline (nepripojený) Onko

adra22 Pozri príspevok
Mohla by som poprosiť o radu.
Idem inštalovať pohodu Január 2013 a otázka je kedže to chce aj inštalačné čísla to mi akože preinštaluje Pohodu? A čo dáta za rok 2012 tie mi tam ostanú?
Môžete mi prosím poradiť ako to nainštalovať aby mi nezmizol rok 2012?
Ďakujem za pomoc :-)
Daj to nainštalovať do toho istého priečinka, kde si mala nainštalovanú Pohodu 2012 a všetko zostane zachované a načíta sa ti aj v Pohode 2013.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dopyt na stormware.sk:

Chyba:
Pohoda Komplet - vo všetkých účtovných jednotkách pri účtovaní v prechodnom období (2013p) nefunguje filtrovanie v agende mzdy. Pri filtrovaní zamestnancov a agende mzdy nie je možné zadať hodnoty filtrovania (viď obrázok) program zahlási chybu. Pri účtovaní v období 2012 filtrovanie ide OK.
poznámka -týka sa Release: 10301.8 (25.1.2013)

odpoveď:
Dobrý deň, v súčasnej verzii evidujeme túto chybu; bude opravená v najbližšom update. Prosíme o strpenie.
Naposledy upravil srska : 06.02.13 at 04:52
pohoda2013.jpg  
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

už sa toho "najbližšieho update" neviem dočkať ... už by som januárové mzdy aj založila, ale tlačivo mes. prehľadu sa ešte nedá exportovať pre dú, o ročnom hlásení ani nehovorím
0 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

ale skúsim sa opýtať, nevite mi poradiť prečo mi v salde dodávateľské fa neuhradené zobrazuje mínusové položky ?
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

- skús pozrieť kontáciu, strany md a dal /pri dobropisoch/
- potom si pozri si v glob. nastaveniach - zaúčtovanie dobropisov kladne - či máš zaškrtnuté, alebo nie
Naposledy upravil Zdenka 0705 : 06.02.13 at 07:25
0 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

to nie sú dobropisy , to sú dod.faktúry
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Sľubované update je na svete ...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Sľubované update je na svete ...
aspoň sa bude dať urobiť rzd - bo doobedu ešte nešlo
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

No, ja som ho už skúšala aj v starej verzii, malo by vyjsť rovnako, len tlačivá sú iné. A konečne odovzdáme aj mesačný prehľad na dú a ročné hlásenie.
0 0
aladin aladin

aladin je offline (nepripojený) aladin

pre JU v pohode bola "predkontacia" nakup materialu teraz je to premenovane na zasoby ?? vo vykaze o prijmoch a vydavkoch (r.2013) pouzivate toto ?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zdenka 0705 Pozri príspevok
No, ja som ho už skúšala aj v starej verzii, malo by vyjsť rovnako, len tlačivá sú iné. A konečne odovzdáme aj mesačný prehľad na dú a ročné hlásenie.
v starej verzii rzd nevypočítalo zam. prémiu (dnes ráno overené) - teraz je to ok
1 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

srska Pozri príspevok
v starej verzii rzd nevypočítalo zam. prémiu (dnes ráno overené) - teraz je to ok
aha, u nás sú asi vysoké platy, tam nevychádzala už od prvého pohľadu ... tak som ďalej neskúmala... ale jasné, že teraz to rzd prerobím
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zdenka 0705 Pozri príspevok
aha, u nás sú asi vysoké platy, tam nevychádzala už od prvého pohľadu ... tak som ďalej neskúmala... ale jasné, že teraz to rzd prerobím
- takto to bolo v starej verzii
RZD_2012.jpg  
1 0
Flash Flash

Flash je offline (nepripojený) Flash

Vie niekto poradiť s Pohodou komplet. Chcem pri účtovaní na prelome rokov, t.j. v roku 2013 vypočítať mzdy pre zamestnancov za január 2013. Po prepnutí na rok 2013 mi však v kolonke mzdy sa žiadny zamestananec nenachádza, ani v personalistike ani v pracovných pomeroch. Nevie niekto, prečo sa to neprenieslo do roku 2013?
Naposledy upravil Flash : 08.02.13 at 07:23
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Flash Pozri príspevok
Vie niekto poradiť s Pohodou komplet. Chcem pri účtovaní na prelome rokov, t.j. v roku 2013 vypočítať mzdy pre zamestnancov za január 2013. Po prepnutí na rok 2013 mi však v kolonke mzdy sa žiadny zamestananec nenachádza, ani v personalistike ani v pracovných pomeroch. Nevie niekto, prečo sa to neprenieslo do roku 2013?
buď majú nastavený pp do 31.12.12 alebo v "dane" majú nastavené hodnoty do 31.12.12
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať