Zavrieť

Porady

Blue Screen

Zdravim Vás
Chcel by som sa opytať nevie mi niekto poradit mojom netbooku acer spire one 110 mi po nabehnuti windowsu zamrzne pracovna plocha a naskoci Blue Screen s kodom (vid prilozeny obr.)
2013-01-23 11.06.01.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

    2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac pepo_p
    http://support.microsoft.com/kb/315335/sk

    podľa výpisu chyby máš problém s pamäťami, skús si stiahnuť memtest, vypáliť, spustiť z CD a dať otestovať ram. Podľa toho môžeš pokračovať ďalej.

    http://www.memtest.org/

    pustopolec je offline (nepripojený) pustopolec

    absolvent Technickej univerzity ...viac pustopolec
    uz som testoval pamate a nic ....stale mi vypisuje poskodeny subor page...sys newem presne nazov a ze nemam ziadnu viartulanu pamat ale uz som ju aj rucne nastavoval a newwezme mi ju nikdy stale mi napise ze jej velkost je 0 MB

    pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

    2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac pepo_p
    Obnovenie systému z predchádzajúceho obdobia cez Safe Mode ti nepomohlo?

    pustopolec je offline (nepripojený) pustopolec

    absolvent Technickej univerzity ...viac pustopolec
    no obnovovanie systemu som neskusal ani som siel rovno na riesenie chyby lebo to mi pravidelne asi kazde 4 mesiace naskoci blue screen

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    pustopolec
    page...sys newem presne nazov
    - jedná sa o pagefile.sys - stránkovací súbor virtuálnej pamäte, vyčleňovaný na HDD. Systém nie je schopný vytvoriť tento súbor, resp. vyčleniť miesto na hdd - problém s hdd.
    Kód chyby naznačuje tiež problémy s pamäťou (inak je to KERNEL_MODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED error).
    Skús urobiť repair systému z inštalačky (pokiaľ nepomôže bod obnovy - teda pokiaľ ho máš).

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    máš win7 home? môj švagor mal tiež často podobné problémy s NTB, tak som jednoducho cez win98 a fdisk odstránil všetky, aj skryté jednotky na disku, znova naformátoval Hdd na plnú veľkosť a nainštal mu win7 ultimate. zatiaľ ok.

    pustopolec je offline (nepripojený) pustopolec

    absolvent Technickej univerzity ...viac pustopolec
    no tak pomohlo to obnovenie systemu ...len neviem do kedy mi vydrzi fungovat ..mam nanom windows xp len neviem raz pochopit preco pravidelne raz za 4 mesiace naskoci blue screen a nie vzdy ide dostat cez safemode

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.