Zavrieť

Porady

maliarske natery, vyrobca

po dlhšom čase zdravim všetkych
Potrebujem poradiť ohladom kvalitnych maliarskych naterov .. ide o novostavbu , nove omietky štukove cemix , na strope SDK . Ake penetracie použiť na steny a ake na SDK , ake zakladne natery hlavne značku. a je potrebny nejaky špec. nater napr. na strop do kupelne alebo ineho vlhkeho prostr. : ?
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Penetračný náter napr.http://shop.gipsol.sk/nater-penetrac...mjo6.Maliarska farba u mňa jednoznačna Jupol.Štukové omietky odporúčam pred maľovaním pačekovať vápenným náterom.

    toranor je offline (nepripojený) toranor

    toranor
    Jupol, Het - kvalita. Ja som maľoval dom s bielou Het a Esmal. Osobne som nevidel takmer žiaden rozdiel, Esmal bol dokonca hustejší, bolo treba viac vody na rozriedenie. Na inej stene ktorú som natrel bielim Primalexom plus, som zatrel drobné nedotery Esmalom - je belší ako Primalex. Aj lacnejší.
    Z farebných odtieňov som skúšal Dulux, Primalex fortisimo a Sniežka z Mercury marketu. Primalex bol viac sýtejší ako na vzorkovníku, jednu stenu som musel riediť bielou, maľoval som marhuľovou (jemne oranž) ale bola pomarančová (tm.oranž). Dulux kryje výborne, Sniežka takisto - majú dobrý výber odtieňov. (Je to myslím polská farba). Je aj umývateľná, ale to som zatiaľ neskúšal.

    maliarske natery, vyrobca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.