Zavrieť

Porady

Najde sa uctovnik/ekonom ochotny vzajomne si poradit,pomoct?

Dobry den,

hladam spolubojovnicku - uctovnicku,ekonomku, ktora by bola ochotna vzajomne si pomoct, poradit. Minuly rok som prevzala uctovnictvo v s.r.o., su veci, ktore su mi jasne, a su veci, v ktorych potrebujem poradit. A myslim si, ze dvom sa predsa len lepsie riesia problemy ako jednemu.

Ak sa tu taky clovek najde, napiste. Samozrejme podam aj blizsie info o sebe.

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    tu to funguje tak, že ak niekedy tápeš (ako aj ja) tak ak sem bachneš otázku, tak ti na ňu určite niekto odpovie - poradí

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    majenka1 Pozri príspevok
    Dobry den,

    hladam spolubojovnicku - uctovnicku,ekonomku, ktora by bola ochotna vzajomne si pomoct, poradit. Minuly rok som prevzala uctovnictvo v s.r.o., su veci, ktore su mi jasne, a su veci, v ktorych potrebujem poradit. A myslim si, ze dvom sa predsa len lepsie riesia problemy ako jednemu.

    Ak sa tu taky clovek najde, napiste. Samozrejme podam aj blizsie info o sebe.

    Dakujem.
    prídi na najbližšie poraďácke stretko, spoznáš mnoho milých ľudí a určite aj dobrú dušičku, ktorá ti pomôže pri riešení problémov (aj mimo Porady). Chýba ti v profile bydlisko.

    Sleduj túto tému - účtovníčiek z východu je na Porade neúrekom

    http://www.porada.sk/t128285-mini-st...o+v%C3%BDchode
    Naposledy upravil veronikasad : 24.01.13 at 13:20

    majenka1 je offline (nepripojený) majenka1

    majenka1
    Dakujem za tipy, musim si upravit profil, nakolko som ho nemenila od registracie a taktiez musim trosku viac sledovat dianie na Porade Kedze nie som najlepsi navstevnik a Poradak

    Najde sa uctovnik/ekonom ochotny vzajomne si poradit,pomoct?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.