Zavrieť

Porady

odber krvy na 15 ročnej prehliadke

mám otázku ohľadom 15 ročnej kontroly, že na čo konkrétne sa berie krv....či sa dá zistiť aj prítomnosť drogy..

ďakujem za každu odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    na Hraničnej v centre pre drogovo závislých tam ti to zistia. je do dosť drahé vyšetrenie... u obvodáka ti to len tak nezistia.......
    Nandrolon súhlasím, dokonca to nemajú právo zisťovať, jedine že by to nejaká doktorka zacvakala z vlastnej kapsy :-))))))))))))))

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Mário321 Pozri príspevok
    mám otázku ohľadom 15 ročnej kontroly, že na čo konkrétne sa berie krv....či sa dá zistiť aj prítomnosť drogy..

    ďakujem za každu odpoveď
    ....chlapče , chlapče .......

    Drbeš neužitočné zaradom ...
    Dôvodov je viacero :
    - buď Ti zle dopadli výsledky a teraz mamka doma vyvádza
    - alebo nemáš drogy a tým pádom máš absťák ...
    - môže ale byť aj to , že si sa dostal ku kvalitnému matrošu a fest blúzniš
    - atď

    Ale jedno je isté , ide Ti to mozog...teda , ak ešte nejaký zostal ....

    nesca je offline (nepripojený) nesca

    to keby som vedela :-) nesca
    No chlapec má 15 rokov,mama s ním ide na prehliadku a už teraz mu riťku stíska, že mu na niečo prídu.....ach jaj

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Postraš ho aj ty, len nech sa bojí, hádam potom prestane brať drogy

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Mário321 Pozri príspevok
    mám otázku ohľadom 15 ročnej kontroly, že na čo konkrétne sa berie krv....či sa dá zistiť aj prítomnosť drogy..
    ďakujem za každu odpoveď
    nesca Pozri príspevok
    No chlapec má 15 rokov,mama s ním ide na prehliadku a už teraz mu riťku stíska, že mu na niečo prídu.....ach jaj
    ...šak hej ...ja to aj tak chápem , lebo kontroly po 15 rokoch s tou prestávkou sa nezvyknú ...
    Potom by príspevok mal znieť :

    " Mám otázku , ohľadom zdravotnej kontroly 15-ročného ...."

    Krv sa berie predsa podľa rôznych špecifík , diagnóz ...alebo kompletka ...
    Drogy sa dajú zistiť buď screeningovým testom alebo inými - zložitejšími testami ...

    Prítomnosť sa dá zistiť od doby niekoľkých dní až po tých " pár " mesiacov - záleží od drogy ....
    Drogové testy neslúžia na stanovenie času, kedy bola droga užitá, ale iba na zistenie, či je v dobe testu prítomná droga v tele.
    Nandrolon Poopravím.... určité látky zanechávajú v tele "stopu" aj po niekoľkých mesiacoch aplikácie, dokonca rokoch. Látka už môže byť dávno zužitkovaná aj vyše roka, ale v tele sa stále ešte nachádza jej metabolit, ktorý potvrdzuje jej "minulú" prítomnosť....
    Nandrolon takéto špecifické testy sa pohybujú rádovo v niekoľkých tisíckach eur a ver, že na SK sa robia iba výnimočne...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Mário321 Pozri príspevok
    mám otázku ohľadom 15 ročnej kontroly, že na čo konkrétne sa berie krv....či sa dá zistiť aj prítomnosť drogy..
    ďakujem za každu odpoveď
    Odpoveď dostaneš , až keď aj otázka bude dávať zmysel .....

    Lebo teraz je to blud ............

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    ak je to klasický "základný odber" tak tam s prepáčením zistia asi toľko, že ak má3 nejakých pár hodnôt v norme /cukor, cholesterol a ZÁKLADNÉ pečeňové hodnoty = 15 ročný to bude mať na 99,99 % úplne v cajchu/ tak je to všetko a nemajú dôvod nič ďalej zisťovať...

    Testy na drogy sú veľmi drahé a špecifické a nie sú široko spektrálne, takže by ich musel podstúpiť niekoľko /na každú účinnú látku osobitne/ a predpokladám že pokiaľ nespáchal žiaden trestný čin, nemajú vôbec dôvod u neho tieto testy robiť...

    odber krvy na 15 ročnej prehliadke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.