Zavrieť

Porady

cena sterilizacie zeny v Bratislave?

potrebujem porovnat ceny sterilizacie zeny v Bratislave aktualne v roku 2013, viem ze na Kramaroch je 500e a na sukromnej klinike MEDIKLINIK je cena 499e,ak mate informacie napiste vopred dakujem)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Hegyi je offline (nepripojený) Hegyi

    Hegyi
    Kámoške povedali 300.- eur v Galante...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Okolo 350e...ale cca.rok do zadu....vojenska nemocnica....ci sv.Michala ako sa to teraz vola...
    buchač ...tiež si myslím ...

    andreasa je offline (nepripojený) andreasa

    andreasa
    no na Kramaroch to bolo pred rokom 260e a teraz je to 500 je to dost rozdiel,ked to bude v inej nemocnici 300e aj to sa oplati,len na internete sa to neda zistit musela by som ist osobne alebo zavolat do kazdej nemocnici a zistovat,preto ak niekto vie napiste prosim potrebujem aktualne lebo sa to meni dakujem

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    andreasa Pozri príspevok
    no na Kramaroch to bolo pred rokom 260e a teraz je to 500 je to dost rozdiel,ked to bude v inej nemocnici 300e aj to sa oplati,len na internete sa to neda zistit musela by som ist osobne alebo zavolat do kazdej nemocnici a zistovat,preto ak niekto vie napiste prosim potrebujem aktualne lebo sa to meni dakujem
    Dnes už toho nejak nik veľa nevybaví ...predsa len pokročilejší čas ...

    Ak vydržíš , tak zajtra natankujem plnú nádrž a pobehám vo svojom okolí ...
    Telefonicky tiež nie je problém , mám totiž paušál - nemusím kartou furt kredit dobíjať ...

    Ak Ti nebudú ceny vyhovovať , tak potom sa obrátim na svojho kámoša - známy to gyndoš a požiadam o nejakú zľavu ...

    Moja provízia je ale 250 € ...
    andreasa dakujem za vtipnu a kreativnu odpoved - nepotrebujem to dnes ani zajtra staci pozajtra,samozrejme ze viem aj telefonovat,kedze je to porada len som chcela poradit od niekoho kto vie,neziadam aby to niekto zhanal za mna

    cena sterilizacie zeny v Bratislave?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.