Zavrieť

Porady

pichanie pod lavym rebrom

uz 3 tyzdne ma picha pod lavym rebrom bola som u neurologa tam mi povedali ze mam vsetko v poriadku oslala ma na sono brucha zlcnik pecen pankres a dvanastornik v poriadku potom som isla na gastro tam mi povedali ze mam podrazdeny pankreas ale problem s jedenim nemam aj tak som drzala dietu dostala som lieky na travenie a stale mi je rovnako mate niekto takyto problem? viete sa mi k tomu vyjadrit lebo uz neviem ako dalej picha ma to stale rovnako a mam pcit nafuknutia uz ma boli cela lava strana dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    je potrebná detoxikacia organizmu

    čajami, Yuccou , pitný režim....

    nehovorím,že je to náhrada cielenej liečby ale určite zmierni príznaky a pomože

    a ŽIADNÝ ALKOHOL !
    kaivorus len opatrne, nie hurá systém. môže to byť pankreatitída, alebonedostatočná produkcia disacharidázy..., žeby príznaky DIABETES II?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    knip10 Pozri príspevok
    uz 3 tyzdne ma picha pod lavym rebrom bola som u neurologa tam mi povedali ze mam vsetko v poriadku oslala ma na sono brucha zlcnik pecen pankres a dvanastornik v poriadku potom som isla na gastro tam mi povedali ze mam podrazdeny pankreas ale problem s jedenim nemam aj tak som drzala dietu dostala som lieky na travenie a stale mi je rovnako mate niekto takyto problem? viete sa mi k tomu vyjadrit lebo uz neviem ako dalej picha ma to stale rovnako a mam pcit nafuknutia uz ma boli cela lava strana dakujem
    Chvalabožku ....už nie ...

    Podráždený pankreas je dosť háklivá záležitosť , ktorá môže skončiť aj tým záchvatom ...vtedy sa dotyčná osoba škriabe po plafóne a skoro vždy skončí v špitáli ( vlastná skúsenosť )...

    Pri pankrease sa diéta dodržuje v podstate už skoro celý život ...
    Nechcem strašiť , no zlá funkčnosť pankreasu môže vyvrcholiť aj do toho diabetesu ...ja si už inzák pichám ...

    Na to nafúknutie je veľmi dobrý Pancreolan forte ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Indeed Pozri príspevok
    je potrebná detoxikacia organizmu
    čajami, Yuccou , pitný režim....
    nehovorím,že je to náhrada cielenej liečby ale určite zmierni príznaky a pomože
    a ŽIADNÝ ALKOHOL !
    ....hm ...........


    http://www.porada.sk/t111080-pankrea...ml#post1038044

    pichanie pod lavym rebrom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.