Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tienik je offline (nepripojený) tienik

    tienik
    pasthlinik, alebo med. plast - teda PPR iste nie.
    Ja by som vzhladom na najmensie problemy siel iste opat do plasthliniku.

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    v pohode, ale v blízkosti kotla na tuhé palivo je lepšie začať kovovým rozvodom.

    drozdm je offline (nepripojený) drozdm

    drozdm
    ja mam plasthlinik..mam presne tuto kombinaciu..podlahove a radiatory s kotlom na drevo

    Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

    Martin1310
    tomba29 Pozri príspevok
    možeš popisat podrobnejšie,kedy treba pridat k podlahovke aj radiator
    Normalne sa radiatori nepridávajú ale v prípade že napríklad časť domu nepoužíva stále alebo dom častejšie na pár dní opúšta tak to má výhodu v tom že radiatorom priestor vykúri podstatne rýchlejšie ako podlahovkou.Nezabudni že má kotol na tuhé palivo a ten sa sám nezapáli vo vhodnom čase.
    Dalšia možnosť je že má v niektorých miestnostiach podlahovku a napríklad na poschodí radiatori,nepísal že to bude spolu v jednej miestnosti.

    drozdm je offline (nepripojený) drozdm

    drozdm
    ja davam radiator len do kupelni teda dva rebrikove a jeden do garaže ,, tam totiž nemam podlahove kurenie tak na temperovanie

    kiwi0105 je offline (nepripojený) kiwi0105

    kiwi0105
    Za predpokladu existencie a plnej funkčnosti záložného zdroja pre obehové čerpadlo je hliník-plast v pohode,ale železo či med v blízkosti kotla je istota.O rozvode z PPR ani neuvažujte je to nekonečná kravina na kúrenárske rozvody.

    aky rozvod použit na kombinovane kurenie radiator,podlahove ak kotol bude na tuhe palivo. plast alebo med

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.