Zavrieť

Porady

Videl som UFO..

korm korm

korm je offline (nepripojený) korm

dnes rano som videl ufo. vazne. rano som si bol zapalit, pozeram z balkona, a taky hnedy podlhovasty predmet sa zrazu zjavil, a hned na to zmizol. neviem aka vyska to bola ale nie velmi vysoko.

viem ze ufo neexistuje. nebude to nejaka zacinajuca psychicka porucha?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Trávu si občas nezapáliš ?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

korm Pozri príspevok
dnes rano som videl ufo. vazne. rano som si bol zapalit, pozeram z balkona, a taky hnedy podlhovasty predmet sa zrazu zjavil, a hned na to zmizol. neviem aka vyska to bola ale nie velmi vysoko.

viem ze ufo neexistuje. nebude to nejaka zacinajuca psychicka porucha?
Nie, nemusis mat ziadnu psych.poruchu.
Ale poziadaj susedov z vyssich poschodi nech nevyhadzuju exkrementy z balkona
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Daj nabuduce cigu na WC-ku....pre istotu
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

korm Pozri príspevok
dnes rano som videl ufo. vazne. rano som si bol zapalit, pozeram z balkona, a taky hnedy podlhovasty predmet sa zrazu zjavil, a hned na to zmizol. neviem aka vyska to bola ale nie velmi vysoko.

viem ze ufo neexistuje. nebude to nejaka zacinajuca psychicka porucha?
Hlavne si vygooglite, co je to UFO.

Je to undefined flying object, teda nespresneny lietajuci predmet. Teda aj prototyp vojenskeho lietadla (ktory pre specificky tvar nespoznam), aj meteorologicky balon, ktory nerozpoznam (lebo nie com odborink) aj model lietadla, ktory vypustia modelari, aj svietiaci lampoin, pokial ho nerozpoznam JE UFO.

Teda na otazku, ci existuje UFO nie je mozne odpovedat inak ako - ano, existuje.
4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

arizona Pozri príspevok
Nie, nemusis mat ziadnu psych.poruchu.
Ale poziadaj susedov z vyssich poschodi nech nevyhadzuju exkrementy z balkona
U-fúľaný F-ekálny O-dpad
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Ja UFO vidím každý deň - to je prezývka mojej milovanej manželky Musím sa jej opýtať, či nebola niekde pri Kormovej bytovke.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misomiso Pozri príspevok
Hlavne si vygooglite, co je to UFO.

Je to undefined flying object, teda nespresneny lietajuci predmet. Teda aj prototyp vojenskeho lietadla (ktory pre specificky tvar nespoznam), aj meteorologicky balon, ktory nerozpoznam (lebo nie com odborink) aj model lietadla, ktory vypustia modelari, aj svietiaci lampoin, pokial ho nerozpoznam JE UFO.

Teda na otazku, ci existuje UFO nie je mozne odpovedat inak ako - ano, existuje.
Presne si napísal aj môj názor.
Ľudia si pod pojmom UFO predstavia hneď niečo magické a mimozemské, popri tom to zahŕňa všetko čo vidím lietať a nepoznám, tým pádom je to pre mňa neidentifikovateľný lietajúci objekt, teda z angličtiny UFO.

existuje už veľká kopa modelov v tvare UFO /i keď ono nemá vlastne žiaden tvar, lebo je to iba pojem, ale však každý vie že sa tým myslí väčšinou lietajúci tanier/, quadcopterov, octocopterov, hexacopterov a verím tomu, že 99% ľudí by to identifikovalo ako lietajúci tanier..., takisto v noci balóny šťastia...
2 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

misomiso Pozri príspevok
Hlavne si vygooglite, co je to UFO.

Je to undefined flying object, teda nespresneny lietajuci predmet. Teda aj prototyp vojenskeho lietadla (ktory pre specificky tvar nespoznam), aj meteorologicky balon, ktory nerozpoznam (lebo nie com odborink) aj model lietadla, ktory vypustia modelari, aj svietiaci lampoin, pokial ho nerozpoznam JE UFO.

Teda na otazku, ci existuje UFO nie je mozne odpovedat inak ako - ano, existuje.
unidentified flying object - neidentifikovateľný lietajúci objekt
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
stormcatcher Pozri príspevok
unidentified flying object - neidentifikovateľný lietajúci objekt
http://translate.google.sk/translate...ed=0CCoQrgYwAA

http://translate.google.sk/translate...ed=0CC4QrgYwAA


Ja viem, na Novom Zélande.......
Naposledy upravil marjankaj : 05.02.13 at 09:59
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

stormcatcher Pozri príspevok
unidentified flying object - neidentifikovateľný lietajúci objekt
Aha, asi mas pravdu, v principe je to ale to iste. UFO neznamena automaticky z inej planety. Ak igelitka unasana silnym vetrom moze byt UFO.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

jnovota Pozri príspevok
aj trúda ??????????
Ano, pre mna je aj vacsina vtakov UFO, pretoze nie som ornitolog a teda vela vtakov nepoznam...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misomiso Pozri príspevok
Aha, asi mas pravdu, v principe je to ale to iste. UFO neznamena automaticky z inej planety. Ak igelitka unasana silnym vetrom moze byt UFO.
Že to nevie identifikovať on, ešte neznamená, že to nemôže identifikovať niekto iný.
Neidentifikovateľný- nevie to identifikovať nikkdy nikto.
Neidentifikovaný- dotyčný to nevedel identifikovať. Možno zajtra to identifikuje on alebo niekto iný.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Letko Pozri príspevok
Ja UFO vidím každý deň - to je prezývka mojej milovanej manželky Musím sa jej opýtať, či nebola niekde pri Kormovej bytovke.
takto sa prezradila
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

misomiso Pozri príspevok
Aha, asi mas pravdu, v principe je to ale to iste. UFO neznamena automaticky z inej planety. Ak igelitka unasana silnym vetrom moze byt UFO.
...to ani netvrdím. po 1/2 litra whisky mám plný barak ufónov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korm Pozri príspevok
dnes rano som videl ufo. vazne. rano som si bol zapalit, pozeram z balkona, a taky hnedy podlhovasty predmet sa zrazu zjavil, a hned na to zmizol. neviem aka vyska to bola ale nie velmi vysoko.

viem ze ufo neexistuje. nebude to nejaka zacinajuca psychicka porucha?
Predpokladajme , že sa jedná o panelák na sídlisku ...
misomiso Pozri príspevok
Hlavne si vygooglite, co je to UFO.

Je to undefined flying object, teda nespresneny lietajuci predmet. Teda aj prototyp vojenskeho lietadla (ktory pre specificky tvar nespoznam), aj meteorologicky balon, ktory nerozpoznam (lebo nie com odborink) aj model lietadla, ktory vypustia modelari, aj svietiaci lampoin, pokial ho nerozpoznam JE UFO.

Teda na otazku, ci existuje UFO nie je mozne odpovedat inak ako - ano, existuje.
Keď by som mal rozpitvať hento , tak :

1. prototypy určite nelietajú nad sídliskami ...
2. vojenské už vôbec nie
Na to sú iné priestory ... nevraviac už o vývoji letectva na Slovensku ...
...a žeby iná firma prišla na naše Kocúrkovské nebo ???...silne pochybujem ...
3. meteobalóny sa vypúšťajú z iných lokalít a tam je to tiež iná vzostupná rýchlosť ...farby ani nespomínam ...
4. modelár určite nevypustí ten svoj model len tak ... tieto mašinky si každý váži a hľadí jak na modlu ...nečudo aj , nie je to lacný špás ...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

dosť sa rozširuje u modelárov tzv. F P V , výbava je cenovo niekde na úrovni nového auta strednej triedy a viac...
Stojíš na zemi na hlave máš okuliare a model riadiš ako keby si v ňom sedel...

a to nehovorím že je to už za hranou zákona ....
0 0
25252 25252

25252 je offline (nepripojený) 25252

Nandrolon Pozri príspevok
dosť sa rozširuje u modelárov tzv. F P V , výbava je cenovo niekde na úrovni nového auta strednej triedy a viac...
Stojíš na zemi na hlave máš okuliare a model riadiš ako keby si v ňom sedel...

a to nehovorím že je to už za hranou zákona ....


zasa vypúšťaš toho wildhawka?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kuaaaaaaaaaaaaaa, ja že kto to je a to ty, trestanec

0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

25252: trappy /autor videa/ lieta s maxiswiftom, to je ten obor čo ho mám v chodbe....
0 1
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Zhruba pol kilometra od mojej rodnej dedinky pred 20 rokmi ,pod horou ,na poli ,sa tiež čosi objavilo.Svetelný úkaz cca veľkosť autobusa.Priletelo odletelo.Videlo to asi 20 ľudí nezávisle od seba trvalo to cca pol minúty.Tiež som pred pár rokmi čosi asi z 20km vzdialenosti od seba videl.Objekt letiaci vodorovne nad pohorím (najskôr som myslel že je to približujúci sa vrtuľník,keď po preletení asi kilometra začal náhle špirálovite stúpať obrovskou rýchlosťou do oblakov.Nič na svete čo poznám nieje schopné dosiahnúť také zrýchlenie.Takže som videl UFO. Ja osobne neverím katolíckej cirkvi ani to, že je .Ale nepochybujem o tom ,že mimozemský a posmrtný život existuje.
Jeden zážitok na ,ktorý dodnes vždy rád spomeniem keď čítam niečo podobné.Keď som mal 10 rokov tak jedného jasného augustového večera padla asi 10m od nás hviezda.(až ako dospelý som sa dozvedel že to bola perzeoida).Najskôr narazila do kostolnej veže od nej sa odrazila a celá žeravá spadla do suchej trávy.Musela byť o veľkosti špendlíkovej hlavičky ,lebo sa nám ju aj napriek veľmi presnej lokalizácii dopadu nepodarilo nájsť.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať