Zavrieť

Porady

hľadám názov hry - strieľanie kačiek

Ahojte
keď je človek chorý, napadne ho všetko možné. Presne tak aj mňa. Kedysi na starom počítači som sa hrávala hru kde som strieľala kačky. Bola to skvelá hra, dali sa tam strieľať aj svetielka v dedine, pavúčik na strome kt. bol v pravo, lavička aj posed. veľmi rada by som si to zahrala ale ani za svet neviem prísť na to ako sa tá hra volala. Prosím pomôžte mi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rybar75 je offline (nepripojený) Rybar75

    Rybar75
    Netuším tie kačice aj keď sa mi možno niečo marí. No niečo podobné som veľmi rád hrával, akurát tam boli sliepky :-)) Volá sa to Moorhuhn a sú tam rôzne prostredia.

    Fúria je offline (nepripojený) Fúria

    Fúria
    Bože, som ja ale hlúpa :-) pomýlila som si kačky so sliepkami, ale veľmi pekne vám ďakujem, môžem sa ísť hrať. a inak len tak medzi rečou, neviete ako dobijem zásobník, keď ho miniem? :P
    Peggynka Pravé tlačítko myši.

    Rybar75 je offline (nepripojený) Rybar75

    Rybar75
    Fúria sliepky či kačice aj tak je to rovnaký hmyz Len pak bacha kam mieriš, aby si si neublížila
    Prajem skoré uzdravenie a pekný deň

    Fúria je offline (nepripojený) Fúria

    Fúria
    Tak tak, máš pravdu je to skoro rovnaké netreba sa báť, ja si určite neublížim Ďakujem pekne, takisto prajem pekný deň

    hľadám názov hry - strieľanie kačiek

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.