Zavrieť

Porady

Príloha k správe

Dobrý deň.
Chcem sa spýtať,že ako odstrániť vhybu v W XP,keď vo Firefoxe a Thunderbirde nemôžem poslať správu s prílohou resp.nedá sa mi prložiť prílohu, počítač zamrzne?Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Pravdepodobne bude chyba v inštalácii Thundebirdu.
    Skús nasledovný postup:
    1) Zazálohuj si čo sa dá v Thunderbirde. Ja používam program MozBackup. Nájdeš ho tu: http://mozbackup.jasnapaka.com/download.php

    2) Zazálohuj si nastavenia - General setting (hlavné nastevenia, aby si sa nemusel následne zdržovať nastavovaním serverov), Address book (inak prídeš o adresy), Emails (Toto nechám na Teba. Ak máš emaile IBA na serveroch, tak túto voľbu nemusíš, ak triediš poštu a zálohuješ ju na disku, tak áno), Saved password (heslá) ...

    3) Odinštaluj Thunderbird

    4) Reštartuj PC a nainštaluj TB znova, obnov MozBackup nastavenia a emaile.

    Malo by Ti to už ísť. Ak nie, tak zopakuj krok 3) s nejakým programom na odinštalovanie, ktorý TB odinštaluje dokonale z disku. Ja používam RevoUninstaller Pro. Je úžasný. Naviac ak ho použiješ, tak máš tuším 30 dní Pro verziu a potom sa prepne do Free verzie. Tých 30 dní Ti bude na odinštalovanie TB stačiť :-)

    A následne inštaluj a obnov...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.