Zavrieť

Porady

Partnerstvo s YouTube (Partnership)

Ahoj. Chcel by som sa dozvedieť viac ako to je s partnershipom s youtube myslím, že na Slovensku nie je podporovaný (povolený alebo niečo také) tak by som sa chcel dozvedieť že ako by som si ho niekedy v budúcnosti mohol spraviť a, že čo je k tomu potrebné. Myslím, že treba aj živnostenský ale nie som si istý.

Ďakujem za každú odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A načo ŽL? Na tých pár amatérskych videozáberov? Pokiaľ by ťa vyplatili, postupoval by si pri podávaní DP, ako pri príjme z inej nezávislej činnosti.
    Za partnership predsa nebudeš dostávať pravidelný príjem (zabudni na to) - len za to čo im dodáš a čo zverejnia - inak dostaneš figu borovú.

    Vakos_SK je offline (nepripojený) Vakos_SK

    Vakos_SK
    Ale ja natáčam Let's playe a gameplaye a videá dávam na YT skoro pravidelne Čiže stačilo by to dať pri daňovom priznaní? Samozrejme že teraz ešte nechcem ten partnership ale niekedy v budúcnosti lebo že vraj musím mať pravidelne každý mesiac viac ako 300 zhliadnutí

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ale ja natáčam Let's playe a gameplaye
    -
    ale toto predsa nie je ani tzv. umelecká činnosť - toto sú len zachytené zábery z tvojej činnosti (hry). A koľko ti za to zacvakajú?
    Milióny to určite nebudú - a YT si tiež niečo stiahne pre seba (predsa nejaká réžia na prevádzku stránky). A pokiaľ 300 zhliadnutí nebudeš mať (stačí 299) - dostaneš (spomínal som) figu borovú.

    Vakos_SK je offline (nepripojený) Vakos_SK

    Vakos_SK
    Viem ale ja to neberem ako "plat" Ale ako taký prilepšovák Je mnoho veľmi známych lets playerov a tiež spomínali že to nieje nič moc že to je len prilepšovái

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    že na Slovensku nie je podporovaný (povolený alebo niečo také)
    Je to vyslovene (i zákonne) niekde zakázané? Nie? Nerieš!
    "Čo nie je zakázané, je povolené!"

    Vakos_SK je offline (nepripojený) Vakos_SK

    Vakos_SK
    Myslím to, že nie konkrétne zakázaný ale že nie je povolený alebo že ho youtube nepodporuje http://www.youtube.com/yt/partners/ Keď kliknem get started (na skúšku) tak mi tam napíše, že Táto funkcia nie je momentálne vo vašej krajine k dispozícii. Prečítajte si viac informácií.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    tak mi tam napíše, že Táto funkcia nie je momentálne vo vašej krajine k dispozícii.
    - to znamená, že Sk ešte nie je v tom zahrnuté (zatiaľ) - teda nie je zakázané, ale zatiaľ nepodporované z ICH strany.

    Partnerstvo s YouTube (Partnership)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.