Zavrieť

Porady

Zvukové zariadenie

Nevedel by mi prosím Vás niekto poradiť?
Vobec sa nevyznám v takýchto veciah tak sa chcem opýtať.Mam problém so zvukom, čistil som PC a a omylom som asi vymazala niektore zvukove zariadenie.Otvoril som zvuk a zvukové zariadenie v ovládacom panele a nič mi neukazuje nejde mi ani pridať hlas vobec nič , mi vypisuje: žiadné zvukové zariadenia .Tak som reštartoval PC,a ked sa mi zapol PC tak dole vpravo v rohu mi vypisuje (Zistil sa nový Hardvér),tak mi to automaticky spustilo sprievodcu píše sa tam že mi pomože naištalovať softvér pre zariadenie:vinyl ac97 codec combo (wdm).A píše sa tam ešte ak výrobca s hardwérom dodal aj inštalačný disk CD alebo disketu ,vložte dané médium do jednotky . Potom som dal automaticky inštalovať a nechelo to ísť ..Vypisuje tam : Súbor vinyl ac97 codec combo (wdm) je potrebný,Zadajte cestu umiestenia súboru a kliknite na tlačitko OK. A dole mám ešte také že: Súbory kopírovať z:,tma si viem vyhladať a vybrať..Pozeral som aj cez Device Manager a mám tam výkričník pri : Multimedia Audio Controller. čo mám robiť ? viem mi niekto poradiť ? Dakujem vopred.1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.