Zavrieť

Porady

Ako zistím údaje o dopravných nehodách v jednotlivých štátoch EÚ?

Potreboval by som kvôli mojej DP, vraj existuje nejaká ročenka nehodovosti,ale nemôžem sa k nej dopátrať.Kto vie poradiť,budem rád Veľká vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    jaro87 Pozri príspevok
    to kde mám napísať email? viem, že existuje európsky komisár pre dopravu Siim Kallas,ale ten ma bude mať pravdepodobne úplne,ale úplne na háku a po prvom e-maily sa ocitnem v spamovom koši
    bud na EUROSTAT alebo napis na SK zastupenie http://ec.europa.eu/slovensko/contact_sk.htm nech ti poradia ... alebo napis nasim europoslancom http://www.europskyparlament.sk/view...poslancov.html

    jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

    jaro87
    Tieto štatistiky poznám jak očenáš,ale potrebujem štáty EÚ ...od roku 2008 do konca roku 2012...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    jaro87 Pozri príspevok
    Tieto štatistiky poznám jak očenáš,ale potrebujem štáty EÚ ...od roku 2008 do konca roku 2012...
    ...otčenáš viem aj ja ....

    Ale ako si na tom s engliš ???????????????

    Malý príklad
    Približný počet výsledkov: 41 100 000 (0,10 sekúnd)



    Zvyšok si pohľadaj sám ....

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    jaro87 Pozri príspevok
    Tieto štatistiky poznám jak očenáš,ale potrebujem štáty EÚ ...od roku 2008 do konca roku 2012...
    napriklad http://ec.europa.eu/transport/road_s...s/index_en.htm

    jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

    jaro87
    hľadal som aj v angličtine,došiel som presne potiaľto,asi to musí stačiť no.....chcel som počet nehôd a mŕtvych, či im to stúpa alebo klesá , nejaké porovnanie či splnili ciele EÚ...od roku 2008 do 2012,ale je to spracované len do 2010,ale to by som chcel asi moc vďaka za pomoc

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    jaro87 Pozri príspevok
    hľadal som aj v angličtine,došiel som presne potiaľto,asi to musí stačiť no.....chcel som počet nehôd a mŕtvych, či im to stúpa alebo klesá , nejaké porovnanie či splnili ciele EÚ...od roku 2008 do 2012,ale je to spracované len do 2010,ale to by som chcel asi moc vďaka za pomoc
    ved tam napis email a vyziadaj si data za rok 2011, rok 2012 predpokladam este nemaju spracovany

    jaro87 je offline (nepripojený) jaro87

    jaro87
    to kde mám napísať email? viem, že existuje európsky komisár pre dopravu Siim Kallas,ale ten ma bude mať pravdepodobne úplne,ale úplne na háku a po prvom e-maily sa ocitnem v spamovom koši

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.