Zavrieť

Porady

WORD 2010 - nemôžem napísať veľké písmená s mäkčeňom

Kúpila som nový počítač s operačným systémom Windows 7 Profesionál a Office 2010 pre študentov a domácnosti. Vo Worde sa mi nedajú napísať veľké písmená s mäkčeňom. Čo sa dá s tým urobiť ? Ďakujem za rady
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

sthruska
Nie je to riešenie problému, ale pokiaľ príde niekto čo s tým. Napíš malé, potom vyber slovo/písmeno a stlač <SHIFT> + <F3>.

Takéto veci zvyknú spôsobovať infekcie.

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj nunenko
prepnúť klávesnicu na slovenskú
g
ty máš dole zrejme EN nie SK, klikneš na EN a vyberieš SK

VieraHu je offline (nepripojený) VieraHu

VieraHu
Až taká neschopná nie som,aby som si nevedela navoliť klávesnicu. V iných programoch napr. EXCEL mi to píše normálne, len vo WORDE nie.
sthruska Nečítal poriadne čo píšeš

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj nunenko
až taká neschopná nie je, aby chcela písať fontom ktorý je bez diaktitiky

VieraHu je offline (nepripojený) VieraHu

VieraHu
Skúšala som to vo viacerých písmach, no bez úspechu. V klávesnici chyba nie je, lebo okrem WORDU mi to píše dobre -Ž Š Ť Č Ď
Mohla by byť chyba v programe WORD ?

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Hele holka - pozri si Písma (nástrojová lišta Wordu) - nemáš náhodou nastavený font miesto stredoeurópsky na západný - tam to často hapruje. To nie je chyba Wordu - je to chyba užívateľa, ktorý si ho nastaviť nevie.
misoft No stretol som sa už aj s takou osobou, ktorá mala nastavenú cyriliku a čudovala sa, že jej píše rusky.
kopretinka :-DDD

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

sthruska
Preskenuj si PC na možné infekcie. Ja som presvedčený, že ten problém je v tom. Podobné prípady sa už riešili a skoro vždy to bola infekcia.

WORD 2010 - nemôžem napísať veľké písmená s mäkčeňom

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.