Zavrieť

Porady

Vyber krovinorezu - Vase skusenosti

Zdravim zahradkarov. Otazka: plocha cca 16-200 m2. Vybral by som si Kawasaki KBH 27B resp. 35A. Ten druhy je vraj profi. Rozdiel v cenach je okolo 60 €. Ma zmysel brat ten slabsi ?
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    iv@n je offline (nepripojený) iv@n

    iv@n
    ak to chceš kosiť 2x do roka, tak na to stačí hocijaký bazmek. ja som kupoval husqvarnu na prvých pár rokov som potreboval vyčistiť a skultúrniť pozemok 2000m2, noname z metra som na tom zničil. teraz kosím z toho krovinorezom len časť, možno 400m2, zvyšok klasickou kosačkou a taký malý pľac by už po vyčistení od náletových drevín zvládlo hocičo.

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    Dakujem za odpoved. Bohuzial som neupresnil. Keby to bola plocha, napr. luka, tak este. Ide o pas popri plote, kde potrebujem chranit svoj pozemok od tzv. medze, cize kriky, male stromy, suche konare. Plocha nie je rovna, uz som odrovnal 2-3 klasicke kosy. Rucne kosenie zacina byt uz narocne (vek, kondicka v prdeli). Este raz diky.

    vini13 je offline (nepripojený) vini13

    vini13
    Mne sa osvedčil Oleomac 746 T, nikdy nerobím reklamu, ale klobúk dolu. Aj dnes som ho mal v rukách /má nástavec ako malý kultivátor/trochu som pripravoval pod fóliou. Bazové húštie som pílil kotúčom a v pohode. Veľké plus je aj záruka 7rokov, v začiatkoch ma trochu vytáčala strunová hlava, ale už sme našli spoločnú reč. Som max. spokojný, akurát ma štve, že som v časovej tiesni kúpil štilku namiesto oleomacu, vždy pri štartovaní si na to spomeniem...myslím pílu.

    Vyber krovinorezu - Vase skusenosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.