Zavrieť

Porady

Credit Markt S.R.O

Dobrý deň. Chcel by som sa len spýtať na firmu Credit Markt S.R.O, sídlom na Karpatskej 18 v Bratislave. Nakoľko tiež ponúka pôžičky a moja mama by si rada od nich požičala a na môj vkus jej až expresne rýchlo valné zhromaždenie schválilo pôžičku.

Problém je, že neviem o nich nič nájsť na internete a nepôsobia na mňa nijak dôveryhodne, nakoľko firma vznikla len 16.2.2013, nemá ani webovú adresu a vyzerá to tak, že funguje na podobnom princípe ako firma Best invest.

No čo ma najviac odrádza, je že v nej figuruje ten istý pán Mihály Cserpák ako v Best invest.

Vopred Vám ďakujem za informácie.
janakar Pozor na tú firmu, už to bala Euro kasa, potom Best invest a teraz Credit mart s.r.o. sú to podbodníci z Maďarska, vboli dvaja ale v januári sa zabila jeho spočníčka, teraz vystupuje sám, pomáhajú im podvodníčky zo Slovenska, Nikdy svoje peniaze nedostanete!!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janakar je offline (nepripojený) janakar

    janakar
    Ľudia dávajte si pozor , túto firmu už preveruje polícia, mynule som tak prišla a odmietli sa so mnou rozprávať, lebo zistili, že som na nich napísala na internet pravdu. To , že tento podvod robí maďar je jedná vec, ale že mu v tom pomáhajú občania Slovenske, je hyenizmus. Dávajte so pozor na Máriu Polievkovú maďarku zo Žilina, ktorá je hlavou tejto hydry. Fórum na ochranu spotrebiteľov v Poprade už na túto firmu upozorňovali. Ak budete mať problém , obráťte sa na túto firmu.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    S nebankovkami radsej pokoj, vyhnes sa buducim problemom. Vari sa malo o tom pise a rozprava?

    janakar je offline (nepripojený) janakar

    janakar
    Ak poznáte nejakú osobu, ktorá bola oklamaná nebankovkou Best invest alebo Credit markt, napíšte na internet, pomáha im firma na ochranu spotrebiteľov v Prešove. Nebojte sa súdiť s týmito akože podnikateľmi, v súčasnosti platia zákony, kde jednoznačne prehrávajú.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    01monik&22 dobry, ja som jedna z tych,čo bola oklamana a tiež mam skusenosť s tou "chytrou" Polievkovou, ja som odstupila od zmluvy a chcela som,aby mi vrátili už mnou zaplatené splatky a poplatok,no ta chytra truba ma milion vyhovoriek a nevie nič konkretne povedať. Neviem ako dalej postupovať
    martin199119 Dobry den aj ja chcem upizornit na tuto tzv.firmu aj mna oklamali zobrali odomna 1000e a ja jak kok som naletel teraz mi nechcu vratit ak mi niekto vie pomoct napiste. Diky
    janakar Martin zavolajte na tel.číslo 0905 602395
    janakar zavolajte na číslo 0905 602 395
    janakar Ak máte problém s Credit markt s.r.o., napíšte mi na mail. info@mediatorsk.sk, alebo zavolajte na mobil : 0905 602 395
    janakar Zavolajte mediatora 0905 602395
    janakar martin1 99119 podávame hromadnú žalobu na Credit Markt s.r.o. na súd , ak máte záujem , ozvite sa mi a ďalej sa dohodneme, kontakt uvedený v predchádzajúcom komentári
    Majka1971 Aj ja som bola oklamaná v 2014 a žiaľ nemôžem sa dostať k peniazom, ani na hovor a ani sa stretnúť.Škoda,že som nemala v tom čase internet možno by som nenaletela .Peniaze na súd nemám lebo som t.č.nezamestnaná.Poraďte mi ako mám ďalej postupovať.Ďakujem za radu.(600)
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.