Zavrieť

Porady

chodník z tehál

Dobrý deň, viete mi poradiť, či existue nejaký náter, s ktorým by som natrela staré tehly a dala ich ku skalke ako malý chodník? Predpokladám, že ak sa nenatrú, časom by sa rozpadli. ďakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kutilko je offline (nepripojený) kutilko

    kutilko
    To či tie tehly su vhodné na ten účel nekomentujem,ale je prostriedok na ochranu kamena,betonu...od fy.Hasoft a volá sa to Nenasávaj.Treba pozriet ich stránku,či je vhodný aj na tento účel.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Erika686 Pozri príspevok
    tiez som pocula a videla, ze take tehly zvyknu natierat starym motorovym olejom.
    NEBLÁZNI !!!!!!!!!!!! Ešte za socializmu som čítal v Urob si sám ako jeden radil chodníky popolievať starým vyjazdeným olejom a v ďalšom čísle to spustili ekológovia, veď za olej kvapkajúci z auta na komunikáciu sa berú techničkáky. Nehnevaj ale iné ako neužitočné si táto rada nezaslúži i keď nerád
    Inak byť tebou tento nezmysel stiahnem.
    Naposledy upravil pavol54 : 10.03.13 at 08:16
    fortunka ešte nebezpečné a neekologické...

    J500j je offline (nepripojený) J500j

    J500j
    anaidka Pozri príspevok
    Dobrý deň, viete mi poradiť, či existue nejaký náter, s ktorým by som natrela staré tehly a dala ich ku skalke ako malý chodník? Predpokladám, že ak sa nenatrú, časom by sa rozpadli. ďakujem za radu.
    Prečítaj si niečo o používaní vodného skla..!
    Prípadne sa o tom poraď so staršími.


    Jano

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    starým olejom aj mne radia majstri...ale rastlinným, nie motorový,,,,radšej týžden vôňa reznov, ako ...uf

    ja mám chodník zo starých tehál-spravil som ho pred 2 rokmi a krásne je vidieť, ktorá tehla je kvalitná a ktorá je už...antuka...
    čiže len z kvalitných tehál...

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Ak sú to staré tehly s pálffyovským erbom, vydržia vonku na daždi, slnku a mraze celé desťročia.
    Aj potom, keď na ne zaklopete, budete počuť krásny zvonivý zvuk.
    Všetko ostatné, natreté či napustené, sa do 3 rokov úplne rozpadne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.