Zavrieť

Porady

Oprava pri tvorbe socialneho fondu

Ahojte,
ako opravim v uctovnictve vysku SF? Ako mzdarka som hlavnej uctovnicke vycislovala vysku SF, ale ked som sa na to spatne pozrela, zistila som, ze rocna odmena sa do tvorby SF nezapocita (ja som ju tam ale dala)- dala som ju tam v 12/2012. Ako sa to teraz da spatne opravit? Ma s tym niekto skusenosti.
Za odpovede dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nickush3 je offline (nepripojený) nickush3

    nickush3
    a este jedna otazocka... rocna odmena, alebo vianocna opdmena su sucastou tvorby SF, taktiez by ma zaujimali aj nahrady za platene sviatky...viem ze nahrady za dovolenku nejdu ani vraj priplatok za nocnu smenu...je to tak?

    zuzana je offline (nepripojený) zuzana

    zuzana
    náhrady za platené sviatky, náhrady za dovolenku, pohotovosť mimo pracoviska, nočný príplatok, príplatky zo SF, náhrada za ošetr.u lekára-to do tvorby nezahŕňam, odmeny áno.
    baxova dobrý deň, môžem sa opýtať, SF stačí tvoriť len raz za rok? ide o malú firmu o jednom zamestnancovi (ktorý je aj majiteľ), a čerpanie z neho je nutné v roku 2012? fy bola založená v roku 2012, ďakujem

    Oprava pri tvorbe socialneho fondu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.