Zavrieť

Porady

Musím zaplatiť školenie o Odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti?

Pracujem v potravinách už cca rok a pol (coop jednota). Zrazu odo mňa zamestnávateľ požaduje, aby som mala osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti ktoré stojí 50 €. Platí sa formou kolkov, jeden 20 € a druhý stojí 30 €. Lebo pokiaľ viem, zamestnávateľ je povinný: nepripustiť k výrobe alebo manipulácii s výrobkami pracovníka, ktorý nemá toto osvedčenie. Pritom pri pohovore sa ma nikto na nič nepýtal či také dačo mám a nikto mi ani neoznámil že takú vec budem potrebovať. Rada by som vedela, či mi to zamestnávateľ musí preplatiť alebo si to musím zaplatiť ja.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    judit.esam je offline (nepripojený) judit.esam

    judit.esam
    No bohu žial musíš zaplatiť, aj ja som musela , keď som dala výpoveď,, a ešte všetko možné iné ti dajú zaplatiť.. Bohu žial je to v stupnej zmluve, že môžu ti to dať zaplatiť,, ako aj hmotná zodpovednosť.. atď.

    Musím zaplatiť školenie o Odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.