Zavrieť

Porady

televizor

dobry vecer chcem sa spytat mame televizor znacky grundig ktory ma nieco cez 10 rokov a zrazu ked sme pozerali sa zuzila obrazovka do takeho elypsoviteho tvaru na obidvoch bokoch je cierna obrazovka a iba v strede je obraz tak prosom o radu ci niekto nevie ci je chyba v obrazovke alebo v niecom inom a ci sa to vobec oplati opravovat dakujem za kazdu radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

    Martin1310
    Aj mne to robilo a dal som to opraviť.Bolo mi povedané vraj je to bolesť velkých obrazoviek ale samotná chyba nebola v obrazovke.Ked ho budete takto pozerať dalej tak sa po čase vypne poistka prímača a TV už nepôjde spustit a aj oprava bude drahšia.Ci sa oplatí opravovať? Musíte skusiť,ved opravár vám povie ked zistí čo tomu je.Treba sa s ním tak dohodnúť.

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    To je len maličkosť, vadná výkonová dióda pri VN trafe (pokiaľ nieje integrovaná v tranzistore)...

    cena súčiastok cca 4 eurá, cena práce cca 20 eur

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.