Zavrieť

Porady

Fasádna farba

Ahojte poradaci.Potreboval by som poradiť z výberom a postupom.Na rd mám asi 3ročnú šmolkovo modrú fasádnu farbu.Dom je zateplený.Potreboval by som vediet akým sposobom a farbou sa to dá premalovať.Chcel by som bledšiu žltú,hnedú,alebo oranžovú.Za všetky rady a tipy vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Stačí premaľovať.Ak máte akrylátovú tak akrylátovou farbou ak silikón tak silikónovou.........

    acho je offline (nepripojený) acho

    acho
    Osobne si myslim, ze by to nemal byt az taky problem. Aj tak budes zrejma davat pod farbu penetrak, ktory prekryje modru farbu a vytvori biely podklad. Na ten uz das farbu aku chces (ripadne aj ten penetrak je mozne tonovat do farby buducej fasady).

    CHDZ je offline (nepripojený) CHDZ

    CHDZ
    acho Pozri príspevok
    Osobne si myslim, ze by to nemal byt az taky problem. Aj tak budes zrejma davat pod farbu penetrak, ktory prekryje modru farbu a vytvori biely podklad. Na ten uz das farbu aku chces (ripadne aj ten penetrak je mozne tonovat do farby buducej fasady).
    Vedel by si mi poradit aj nejaku konkretnu farbu a penetra?Ďakujem za radu.

    CHDZ je offline (nepripojený) CHDZ

    CHDZ
    220870 Pozri príspevok
    Stačí premaľovať.Ak máte akrylátovú tak akrylátovou farbou ak silikón tak silikónovou.........
    Ďakujem pekne.Má sa to natierat valcom,alebo je to lepšie striekať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.