Zavrieť

Porady

vypocet PN

dobry den,chcela by som vas poprosit o radu zamestnanec bol na dovolenke a teraz je od 1.2. na PN ked pocitam PN-ku tych prvych 10 dni ktore plati zamestnavatel je to tych 55% cize zo strany zamestnavatela je to v ten mesiac vsetko? ostatne uz plati socialna poistovna? platia sa vtedy aj nejake odvody? ak ano z akej sumy? dakujem velmi pekne za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka22 je offline (nepripojený) ivka22

    ivka22
    a co odvody? platia sa nejake? lebo program mi vyhodil nejake ale zo sumy DDP ktore sa plati co nechapem

    ivka22 je offline (nepripojený) ivka22

    ivka22
    ok tak idem hladat chybu preco mi tam ten program furt nejake vyhadzuje... este nieco mimo temy ked je dochodca dohodar plati starobne poistenie?

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    ivka22 Pozri príspevok
    ok tak idem hladat chybu preco mi tam ten program furt nejake vyhadzuje... este nieco mimo temy ked je dochodca dohodar plati starobne poistenie?
    Pohľadaj tu:
    http://www.porada.sk/t202714-dohoda-...od-2013-a.html
    Musíš si vždy najskôr pozrieť v ostatných príspevkoch a nie hneď zadávať novú tému.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.