Zavrieť

Porady

Nejde nainštalovať žiadny software

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť s problémom inštalácie akéhokoľvek programu. Mám novy notebook asi mesiac starý značka Lenovo os win8. Po spustení inštalácie a zvolení cieľového miesta inštalácie vypíše Wrong Folder Selected, vypisuje to pri všetkých programoch, aj pri výbere akehokoľvek cieľového priečinka. Dá sa to riešiť menšou úpravou v os, alebo radšej zaniesť späť do obchodu a sevisovať u predajcu.

Ďakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Osobne nemam skusenost, ale zrejme bude treba instalovat ako admin (user pravdepodobne nema prava na zapis do niektorych adresarov)

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    ty si volis to cielove miesto?
    Nepouzivam Win8, ale predpokladam, ze to tiez ma C: Program Files

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    erik555 Pozri príspevok
    ty si volis to cielove miesto? Nepouzivam Win8, ale predpokladam, ze to tiez ma C: Program Files
    ...ja aj napríklad hej ....a TY ????

    Nie všetky programy musia byť predsa na " C " a dokonca vo " Files " .........či ???

    Jedná sa hlavne ( u mňa ) o programy , ktoré nepoužívam pravidelne a často ...
    Na tieto mám vytvorenú inú zložku ...

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    keď máš nový PC možno bude potrebné znova zadať kód Product Key.
    z návodu
    "Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte takto:


    • Potiahnite prst z pravého okraja obrazovky a potom ťuknite na položku Vyhľadať.
      (Ak používate myš, ukážte do pravého horného rohu obrazovky, posuňte ukazovateľ myši nadol, a potom kliknite na položku Vyhľadať.)
    • Do vyhľadávacieho poľa zadajte výraz SLUI 03, ťuknite alebo kliknite na položku Aplikácie a potom ťuknite alebo kliknite na položku SLUI 03.
    • Zadajte 25-miestny kód Product Key a ťuknite alebo kliknite na tlačidlo Aktivovať. Môže sa zobraziť výzva na zadanie hesla správcu alebo na potvrdenie výberu."

    Tinamm je offline (nepripojený) Tinamm

    Tinamm
    Ďakujem,, vyskúšam, win8 bol predinštalovaný, v takom prípade neviem či mám product key, a wrong folder vypisuje zrejme v tom zmysle, že nespravne vybratý, ale vypisuje to aj pri automaticky zvolenom C,,Program Files. Prvý mesiac to fungovalo v pohode,, zrazu to zacalo vypisovat.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Veď sa stačí pozrieť či je Win aktivovaný,ak by nebol tak by vyskakovala hláška že je potrebné Win aktivovať.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pokiaľ by nebol aktivovaný - malo by sa to dať aktivovať i cez internet (zrejme tam je predinštalovaný Win 8 OEM) - v takom prípade overovaný OS sám pošle o sebe údaje a tiež i SN (uložené niekde na HDD v Recovery folder).

    Nejde nainštalovať žiadny software

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.