Zavrieť

Porady

Chyba v Chrome-Raz sa nezapne, raz sa zapne 20-krát

Mám jeden problém s Google chrome. Keď ho zapínam na mojom NTB s win 8 64-bit tak sa mi niekedy zapne na prvý krát (málokedy) a niekedy až keď naň kliknem 20 cca krát. Pri tom keď naň kliknem raz tak sa mi neotvorí ale keď pozriem v správcovi úloh tak tam je otvorený. Do prílohy som dal screen. A ešte by som sa chcel opýtať prečo je chrome 32-bit keď ja mám 64-bit OS?

Prípadne mi poraďte aký prehliadač je vhodný pre tento OS


http://img838.imageshack.us/img838/6291/chromeud.png
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    ci je program 32bit alebo 64bit zalezi len ciste na nom, s tym na kolko bitovom OS bezi to nema nic spolocne
    v spravcovi uloh sa vzdy bude ukozovat viac chrome procesov, chrome je multithreadovy, tj kazdy tab alebo doplnok ma svoj vlastny proces

    Vakos_SK je offline (nepripojený) Vakos_SK

    Vakos_SK
    Na obrázku je znázornené že je zapnutý niekoľko krát pri tom mám zapnutú iba jednu kartu a keď mám zapnutých viac kariet tak je ich tam pochopiteľne viac. Každá jedna karta má vlastný proces pretože keď ukončím jeden proces z nich tak sa mi vypne jedna karta. Ale prečo sa mi nechce zapnúť hneď na prvý krát?

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    to preco sa ti nechce zapnut na 1x neviem, mozno len chyba spustaca, skus spravit napr zastupcu na desktop a vyskuast spustat stade
    tych procesov je viac ako kariet, lebo tak bezia aj vsetky doplnky napr ja mam teraz otvorenych 7 kariet ale bezi 13 procesov, a to mam chrome relativne cisty

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Toto je jedna z nevýhod Chrome - každá karta = jeden proces. FF sa vždy javí ako jeden proces (že je viacej spusteného, vidieť na využití pamäte)

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    to na pamet nema az tak velky vplyv, FF tiez zerie dost pamete, oba su pametovo dost nenazrane, chrome o nieco viac, tam je skor pricina v nezaujme vyvojarov s tym nieco robit
    pokial viem na FF bol tiez planovany prechod na multithread, ale ako to tam momentalne vyzeza
    vyhoda chromu v tomto je ze ked padne jeden tab alebo doplnok tak zvysok funguje normalne dalej, FF sa stale dokaze zrutit cely
    misoft ..a to je zasa nevýhoda FF

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Mne tento problém spôsobovali doplnky. Základné. Nakoniec som vyhodil všetko von. Dokonca som musel vyhodiť z IE aj google vyhľadávač. Blokoval zdieľanú tlačiareň.

    Chyba v Chrome-Raz sa nezapne, raz sa zapne 20-krát

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.