Zavrieť

Porady

Word 2010 - problémm s mäkčeňom

Chcel by som Vás poprosiť o pomoc,


na novom počítači som nainštaloval oficiálny Office 2010. Vo worde je všetko v poriadku, okrem písania mäkčeňov. Dĺžeň mi napíše, mäkčeň nie. Chyba v klávesnici nie je, jednak by nepísala ani dĺžne, jednak som ju skúsil vymeniť a aj druhá robí to isté. Kde by mohol byť problém?

Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    Problém vyriešený, stačilo odinštalovať program dodávaný s počítačom -
    PDF Complete Corporate Edition
    a viem písať mäkčene
    VieraHu Odinštalovala som a už aj ja píšem mäkčene, ďakujem
    Nikol Gašparíková Srdecne dakujem za radu !

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ....otázka znie: nepíše mäkčeň - znamená, že ho nevidíš na monitore, alebo že nie je ani vo vytlačenom dokumente? Ak nie je viditeľný na monitore, neznamená, že nie je ani na vytlačenom dokumente - ja neviem prečo, ani ako na to, ale v minulosti som sa s tým stretla....

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    daj guglovi -word nepise háček-
    môže toho byť viac, hľadaj a skúšaj, napr aj virtuálna tlačiareň - odinštalovať cakomprask, a tiež môže byť chyba v registroch mali sme to v robote, vírus sa v nich prehrabal, niečo dopísal a išlo to

    VieraHu je offline (nepripojený) VieraHu

    VieraHu
    Ja mám ten istý problém. Už som o tom písala v tejto téme. Skúšala som všetko možné a nič. Riešim to tak, že pri písaní textu si kliknem na páse kariet na kartu VLOŽIŤ. Na konci pásu sú SYMBOLY - do " Naposledy použité symboly " som si označila Ť Ž Š Ď Ľ Č Ň aj ď, lebo ani to mi Word nepíše. Keď potrebujem pri písaní tieto písmená, kliknem na SYMBOL a po otvorení na potrebné písmeno a mám ho v texte. Možno Ti to pomôže.

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    lenže pri mojej práci nie je možné toto robiť .... určite nie dlhodobo

    Word 2010 - problémm s mäkčeňom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.