Zavrieť

Porady

ktorú značku pneumatik

žena
Ahoj potrebovala by som poradit chcem kúpit manželovi k narodeninám letné pneumatiky na oktaviu 205/55 R16 no niem ktorá značka je dobrá a nemala by byt moc drahá
Naposledy upravil Dav : 25.03.13 at 20:40
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

http://www.sava-tires.com/sava/sk/
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

http://www.nejlevnejsipneu.cz/sk/info.php
​Tu si vyber a potom ešte pohľadaj kde majú jajlepšiu cenu. No Sava by som asi nebral, nemám veľa peňazí ale asi by som volil Pireli. Ide o to aby neboli hlučné a aby držali aj na mokrej ceste, aby sa rýchle nezodrali. Teraz mám Brigestone a už viac ich nechcem. Hlučné a rýchle sa derú, vyrobené v Poľsku.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som minulý rok kupovala tu..... http://www.pneumatiky-popgom.sk/..... hore zadáš parametre.... objednáš cez net kuriér prinesie a zaplatíš..... ja som kupovala Dunlop...len iný rozmer..
1 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

http://www.nejlevnejsipneu.cz/sk/info.php
Tu si vyber a potom ešte pohľadaj kde majú najlepšiu cenu. No Sava by som asi nebral, nemám veľa peňazí ale asi by som volil Pireli. Ide o to aby neboli hlučné a aby držali aj na mokrej ceste, aby sa rýchle nezodrali. Teraz mám Bridgestone a už viac ich nechcem. Hlučné a rýchle sa derú, vyrobené v Poľsku. Inak sú v pohode, na vode držia dobre.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

ja nedam dopustit na Michelin...cenovo tak asi v strede ale velmi dobre sa na nich jazdi aj vydrzia ...a to som uz toho vyskusal habadej
0 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

http://www.centrumkolies.sk/post/tes...ezonu-2013-79/ prečítaj si test a podľa toho sa rozhodni
1 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

vulxy Pozri príspevok
ja nedam dopustit na Michelin...cenovo tak asi v strede ale velmi dobre sa na nich jazdi aj vydrzia ...a to som uz toho vyskusal habadej
To áno, ja mám zimné z koncernu Michelin, ale mal som tie lacné Micheliny Economy a to bola hrôza. Ani na mokrej ceste a hučali jak sviňa.
0 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

deane7 Pozri príspevok
To áno, ja mám zimné z koncernu Michelin, ale mal som tie lacné Micheliny Economy a to bola hrôza. Ani na mokrej ceste a hučali jak sviňa.
ja som nešetril kúpil som tie drahšie a som spokojný a mám aj letné aj zimné
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

deane7 Pozri príspevok
To áno, ja mám zimné z koncernu Michelin, ale mal som tie lacné Micheliny Economy a to bola hrôza. Ani na mokrej ceste a hučali jak sviňa.
zas nie tie najlacnejsieale
Energy Saver.....
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Však tak to myslím, Michelin áno ale nie tie najlacnejšie. A záleží aj kade a ako jazdí, lebo ak iba vozí ženu po doktoroch a do kostola tak stačia opravdu aj najlacnejšie, ale ak jazdí rýchlo a aj po diaľnici tak radšej trochu kvalitnejšie.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

deane7 Pozri príspevok
http://www.nejlevnejsipneu.cz/sk/info.php
Tu si vyber a potom ešte pohľadaj kde majú najlepšiu cenu. No Sava by som asi nebral, nemám veľa peňazí ale asi by som volil Pireli. Ide o to aby neboli hlučné a aby držali aj na mokrej ceste, aby sa rýchle nezodrali. Teraz mám Bridgestone a už viac ich nechcem. Hlučné a rýchle sa derú, vyrobené v Poľsku. Inak sú v pohode, na vode držia dobre.
Tiez som tuto znacku nepoznala, doporucil mi ju znamy,majitel pneuservisu.
Bola som nedoverciva, tak ma vzal na dvor, kde takmer vsetci zamestnanci,vratane sefa mali na svojich autach pneu SAVA.
Takze ma presvedcili. Keby neboli dobre a spolahlive, tak by si ich oni urcite na auta nedavali. Mam ich druhy rok, zatial bez problemov,jazdim dost vela za kazdeho pocasia.
Ale je to vec nazoru.

http://sava.heureka.sk/recenze/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

K SAVA pneu - výrobca - Slovinsko (žiadny šmejd - poctivé európske ):
http://www.motornews.sk/sava-tires-h...-juznej-europe
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

​• Pneumatiky Aurora sú vyrábané koncernom Hankook
• Pneumatiky BF Goodrich sú vyrábané koncernom Michelin
• Pneumatiky Barum sú vyrábané koncernom Continental
• Pneumatiky Bridgestone sú prémiovým produktom koncernu Bridgestone
• Pneumatiky Ceat sú vyrábané koncernom Pirelli
• Pneumatiky Chengshan sú vyrábané koncernom Cooper
• Pneumatiky Cooper sú priémiové pneu koncernu Cooper
• Pneumatiky Austone sú vyrábané koncernom Cooper
• Pneumatiky Debica sú vyrábané koncernom Goodyear-Dunlop
• Pneumatiky Dunlop sú vyrábané koncernom Goodyear-Dunlop
• Pneumatiky Falken sú vyrábené koncernom OHTSU - Sumitomo
• Pneumatiky Firestone sú vyrábané koncernom Bridgestone
• Pneumatiky Fulda sú vyrábané koncernom Goodyear-Dunlop
• Pneumatiky Fulrun sú vyrábané v Číne
• Pneumatiky General Graber sú vyrábané koncernom Continental
• Pneumatiky Goodride sú penumatiky vyrábané v Číne
• Pneumatiky Goodyear sú prémiovým produktom koncernu Goodyear
• Pneumatiky Hankook sú vyrábané koncernom Hankook
• Pneumatiky Kleber sú vyrábané koncernom Michelin
• Pneumatiky Kumho sú vyrábané koncernom Kumho
• Pneumatiky Ling Long sú vyrobené v Číne
• Pneumatiky Marshal sú vyrábané koncernom Kumho
• Pneumatiky Master-steel sú vyrobené v továrňách značky Maxxis
• Pneumatiky Matador sú vyrábané koncernom Continental
• Pneumatiky Maxxis sú vyrábané koncernom Chengshin
• Pneumatiky Meteor sú veľmi kvalitným produktom koncernu Chengshin
• Pneumatiky Michelin sú kvalitným prémiovým produktom koncernu Michelin
• Pneumatiky Milestone sú pneumatiky vyrobené v Taliansku
• Pneumatiky Nankang sú pneumatiky vyrobené na Thaiwane
• Pneumatiky Nexen sú pneumatiky vyrobené v Korei
• Pneumatiky Nokian sú vyrábané koncernom Nokian vo Fínsku
•Pneumatiky Riken sú vyrábané koncernom Michelin v Srbsku
• Pneumatiky Pirelli sú prémiovým produktom koncernu Pirelli
• Pneumatiky Regal sú vyrábané koncernom Dunlop v JAR
• Pneumatiky Roadhog sú vyrábané koncernom Continental
• Pneumatiky Sava sú vyrábané koncernom Goodyear-Dunlop
• Pneumatiky Semperit sú vyrábané koncernom Continental
• Pneumatiky Sumitomo sú vyrábané koncernom v Japonsku
• Pneumatiky TOYO sú vyrobené koncernom TOYO v Japonsku
• Pneumatiky Trayal sú vyrábané koncernom Trayal v Srbsku
• Pneumatiky Triangle sú kvalitným produktom vyrobeným koncernom Triangle Group v Číne
• Pneumatiky Tyfoon sú vyrábané koncernom Continental
• Pneumatiky Uniroyal sú vyrábané koncernom Continental
• Pneumatiky Vredestein sú vyrábané koncernom v Holandsku
• Pneumatiky Wanli sú vyrábané koncernom v Číne
• Pneumatiky Yokohama sú vyrábané koncernom Yokohama
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pneumatiky Kleber sú vyrábané koncernom Michelin...jedna katastrofa....teraz ich mám obuté.....keby sa mi poradilo tak by som ich buducu zimu už nechcela....
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

No vidíš, pred asi troma rokmi boli hodnotené v testoch veľmi dobre. Ja mám BF-Goodrich a som s nimi spokojný. Dobrý pomer cena - výkon.
0 0
miguel.santoro miguel.santoro

miguel.santoro je offline (nepripojený) miguel.santoro

ehm, niekto tu nadával na Bridgestone ... akože, neviem prečo, ale osobne mám Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16. Vrelo odporúčam. Vystriedal som už viacero značiek - Micheline, Dunlop, Continental. Ale s tými Turanzami som nadmieru spokojný. Vôbec niesú hlučné, ako bolo spomínané. Vyrobené sú v Anglicku. Žiadne Poľsko, ako bolo spomínané. Viacero ľudí ich má v mojom okolí a každý si pochvaľuje. Ináč, zachránili mi život, keď som v rýchlosti 90km/h vletel do prietže mračien a cestou sa doslovne - potok - vody o výške asi 15cm. Už som sa videl v priekope, keď na moje prekvapenie s autom to absolútne nič nespravilo. Preletel som ten asi 3metre dĺhy - potok -. Aj cena je teraz v pohode. Na nete sa daju kúpiť za 65€. Cena je skvelá. Vrelo ich odporúčam. Nebudete ľutovať.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
Pneumatiky Kleber sú vyrábané koncernom Michelin...jedna katastrofa....teraz ich mám obuté.....keby sa mi poradilo tak by som ich buducu zimu už nechcela....
luj, ja mám sebring 5-tu zimu a ani dnes nesklamali
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
luj, ja mám sebring 5-tu zimu a ani dnes nesklamali
to je nejaká sorta k hentým mojim.... ja ked som po lete z dunlopov skočila na tie kleber no konec....ako prežila som túto našu zimu, ale bola som dosť dokakaná...síce netvrdím, že by som na dunlopoch jazdila ako vítr....ale možno menej pokakano
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

miguel.santoro Pozri príspevok
ehm, niekto tu nadával na Bridgestone ... akože, neviem prečo, ale osobne mám Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16. Vrelo odporúčam. Vystriedal som už viacero značiek - Micheline, Dunlop, Continental. Ale s tými Turanzami som nadmieru spokojný. Vôbec niesú hlučné, ako bolo spomínané. Vyrobené sú v Anglicku. Žiadne Poľsko, ako bolo spomínané. Viacero ľudí ich má v mojom okolí a každý si pochvaľuje. Ináč, zachránili mi život, keď som v rýchlosti 90km/h vletel do prietže mračien a cestou sa doslovne - potok - vody o výške asi 15cm. Už som sa videl v priekope, keď na moje prekvapenie s autom to absolútne nič nespravilo. Preletel som ten asi 3metre dĺhy - potok -. Aj cena je teraz v pohode. Na nete sa daju kúpiť za 65€. Cena je skvelá. Vrelo ich odporúčam. Nebudete ľutovať.
Tak sa pozri
IMG_0075.jpg  
IMG_0074.jpg  
1/1
0 0
miguel.santoro miguel.santoro

miguel.santoro je offline (nepripojený) miguel.santoro

Sorry, to mi je ľúto ... ale ja mám Bridgestone Turanza ER300 a sú vyrobené v Anglicku. Takto na boku je to vyrazené. Skúsim hodiť tiež foto. Aj cena asi tomu zodpovedala ) Dal som totiž 78€ za kus.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať