Zavrieť

Porady

TV so zabudovaným DVB - S ?

Ahojte, som v tomto smere amatér a chcel by som sa opýtať na nasledovnú vec. Mám doma starší satelit - astra.
Uvažujem nad kúpou televízora so zabudovaným DVB-S.
http://www.lg.com/sk/televizory/lg-42LS570S-led-tv
Chcem sa opýtať ako to mám zapojiť. Stačí aby som koaxiálny kábel od paraboly spojil s výstupom na tv?
Televízor automaticky rozpozná môj satelit a načíta programy z astry? Alebo je nutné manuálne nastaviť nejaké hodnoty v TV? Ak áno, aké hodnoty sa tam zadajú?

Ďakujem za odpovede
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

erik555 je offline (nepripojený) erik555

erik555
samozrejme, ze koaxialny kabel do vstupu DVB-S. Na kodovane kanaly potom aj prislusny CA modul s kartou.
Vsetko by malo byt aj v manualy k TV.

miroKam1978 je offline (nepripojený) miroKam1978

miroKam1978
Ten satelit je volne širiteľná astra. Bude sa to dať zapojiť aj ked je satelit analogový?

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

Taserda
miroKam1978 Pozri príspevok
Ten satelit je volne širiteľná astra. Bude sa to dať zapojiť aj ked je satelit analogový?
Máš asi pozíciu 19,2e, turner v tv je digital, ak máš na parabole lnb univerzál tak už iba ladiť. Ak je lnb analog tak zajdi do Pedajne satelitnej techniky vysvetli im čo máš doma a ako to chceš.

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nandrolon
kupovať TV so zabudovaným DVB S - je vysoko neefektívne a finančne nákladnejšie ako kvalitný TV a ktomu kvalitný DVB S /napr. za 50 eur máš ferguson ariva 102e HD/...
Samotná CA čítačka kariet ťa vyjde viac ako celý DVB-S HD...

TV so zabudovaným DVB - S ?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.