Zavrieť

Porady

Povinné čítanie už nie je povinné?

V škole, kam chodí syn a je štvrták na ZŠ, sú po 3-4 triedy z každého ročníka. Naša trieda ako má povinné čítanie za rok 3 knihy. Vedľajšia trieda mala minulý rok 1 knihu a ďalšia trieda žiadnu. Nie sú rovnaké osnovy pre všetkých učiteľov? Či učiteľ zváži či treba povinné čítanie alebo nie? Nie som proti, aspoň moje dieťa tie tri knihy do roka prečíta, pretože inak do ruky knihu nechytí.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tom_i je offline (nepripojený) tom_i

    tom_i
    Na všetko podstatné si si odpovedala poslednou vetou. neskôr ako keby našli. cibrí si reč, slovnú zásobu a čo robí vedľajšia trieda je nepodstatné.

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    tom_i Pozri príspevok
    Na všetko podstatné si si odpovedala poslednou vetou. neskôr ako keby našli. cibrí si reč, slovnú zásobu a čo robí vedľajšia trieda je nepodstatné.
    Však je to aj vidieť na jazykovom prejave značnej časti Slovákov, či už ústnom alebo písomnom.

    Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

    som žena ako každá iná :) Rubrika
    No tak áno, len ma zarazilo, že iní štvrtáci v ich škole nemajú povinné čítanie.

    Povinné čítanie už nie je povinné?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.