Zavrieť

Porady

Ukoncenie roka v mzdach 2012

Ahojte, prosim Vas. Mozte mi pozriet, ci som na nieco nezabudla, co treba do 31.3.2013 (2.4.2013) odovzdat? Dakujem

Rocne zuctovanie dane - zamestnancom
Potvrdenie o zaplateni dane - na 2-3%
Rocne hlasenie na danovy - ten staci do konca aprila
Ak je viac ako 20 zamestnancov, potvrdenie na urad prace soc.veci a rodiny.
Rocne zuctovanie zdravotneho - tento rok netreba posielat.

Je to vsetko?
​Dakujem
migelovci podla mna je to vsetko ... samozrejme nezabudni na mesacny prehlad na danovy urad za februar
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Nič neposielaš na DÚ za zamestnancov, ak si im urobila RZD do konca marca, povinnosť je splnená.

    saslik je offline (nepripojený) saslik

    saslik
    Dakujem velmi pekne , ten som uz poslala. Stale mi ale vrta v hlave, ci neposlat nieco na danak za zamestnancov do 2.4.2013, lebo kedze poslem az hlasenie, co staci do konca aprila, tak to akoby si ti zamestnanci nesplnili povinnost podat DP do 2.4.

    Azalee je offline (nepripojený) Azalee

    Azalee
    aj ja som si myslela, ze RZ do ZP neposielam, ale prisiel mi z dashofera mail, ze to tak nie je a ze si mam kupit nejaku ich neviemco a potom zistim, ze mam predsa len nieco niekam poslat do 31.5. uzasny mail to bol. tak teraz som si nie ista.

    v googli som nasla iba toto: "Do 31. mája má zamestnávateľ možnosť podať opravný alebo dodatočný súhrnný výkaz," vysvetlila Zuzana Chmeľová z poradenskej spoločnosti Accace.
    Naposledy upravil Azalee : 14.05.13 at 20:35

    Ukoncenie roka v mzdach 2012

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.