Zavrieť

Porady

Veľkosť tabletu - ako sa meria?

Ahojte,

mám takú nie podstatnú otázku, ale by ma to zaujímalo, aby som vedela do budúcnosti. Od včera mám svoj prvý tablet. Dnes som si išla kúpiť púzdro. Veľkosti ntb, monitorov a iné uvedené v " sú pre mňa rozmer, s ktorým som sa zatiaľ nevžila - je to mimo oblasť môjho záujmu. Takže som si pozrela krabicu a tam je napísané "displej - 5" kapacitný viacdotykový". Prídem do predajne, že si prosím púzdro na 5" tablet. Chlapec mi ide niečo ukázať a ja reku, ale to je malé (zas odhad mám ). Tak mi hovorí, tak potom máte 7". Ukáže mi také a ja reku, áno toto vyzerá, že by mohlo byť. Vrátim sa do práce a.... púzdro sadne. Kuknem na krabicu - čítať viem. Moja otázka teda znie - to čo je napísané na krabici, to sa myslí len tá časť displeja kde sa zobrazujú "vecičky"? Aj tak sa mi to nezdá - to púzdro na 5-ku bolo podstatne menšie....

Vďaka za vysvetlenie
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

jahoszmsk
udáva sa len rozmer "obrazovky, s ktorou pracujeme" v palcoch. presne tak isto ako ked kupujes TV.
tictac7 ...vďaka za vysvetlenie. ja zatiaľ TV kupujem s metrom v ruke :-))) Mám priestor, do ktorého sa mi musí zmestiť, takže mi ani uhlopriečka v cm nepomôže :-))) - potrebujem vedieť šírku

Veľkosť tabletu - ako sa meria?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.