Zavrieť

Porady

HTC Desire X

Nenasiel som kde by som mohol tuto temu zaradit, tak skusim tu.Mam problem s mojim mobilom HTC Desire X. Ked idem do menu, napriklad aktivujem kalkulacku a potom sa dotknem pre navrat na zakladnu obrazovku ( ikonka domceka) tak mu to trochu dlhsie trva kym zareaguje a vyhodi mi upozornenie " nacitava sa" a az potom sa vrati na zakladnu obrazovku. Trochu ma to znervoznuje, lebo kamaratove HTC to nerobi. reaguje dost rychlo. oproti mojmu. Tak isto pri pisani smsky, ked ju odoslem a dam navrat na zakladnu obrazovku po doruceni mi pride informativna sms "dorucena" len neviem preco ked ju dam "zrusit" tu informativnu sms tam ma to prehodi na smsky a otvori mi to poslednu odoslanu sms. Co si vsak neprajem, tak neviem preco to otvara sms. Toto mi robi aj ked mi pride vypis o vyske kreditu po odoslani. Trochu nelogicke pre mna je tiez, po odoslani smsky niekomu koho mam v zozname, dajme tomu pod menom Peter. Odoslem mu smsku, pride mi informativna sms o doruceni, ale tam uz nie je napisane Prijate: Peter ale je napisane Prijate: 090.... uz nenapise jeho meno ale jeho tel cislo a to napriek tomu ze jeho tel. cislo mam v zozname ulozene pod menom. Tiez ked si otvorim menu vyberem naprilkad kalkulacku, vyratam... chcem sa vratit do menu, tuknem na sipku pre navrat a vrati ma to zasa na zakladnu obrazovku a nie o krok spät cize do menu. Co sa s tim vsetkym da robit? Pritom nemam toho vela postahovane s marketu, len jednu hru, kalkulacku a avast. Ak by mi niekto vedel poradit pripadne stranku kde sa o tom dozviem viac budem vdacny. Bohuzial v manuali som to nenasiel a to napriek tomu za som prestudoval vsetkych 189 stran
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Skús totálny reset ...tzv. na tvrdo ...
    Vypnúť , vybrať batériu ... po chvíli dať nazad ...

    Mám inú mašinku ( HD2 ) , ale občas mašina zamrzne , pomôže iba takýto postup...

    beedo je offline (nepripojený) beedo

    beedo
    Este mi to robi problem pri pisani sms, ked je dlha konvertuje ju na multimedialnu. Len teraz mi ju nechce odoslat a nedavno ju este bez problemov odoslalo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.