Zavrieť

Porady

win7 aktualizácie

Mám win 7 a pri vypínaní počítača mám stále nové a nové aktualizácie.Aj teraz som vypol pc ,ako obvykle mu to trvalo dlhšie lebo čakajte kým sa nainštaluje 1 aktualizácia z dvoch.Prakticky okamžite po nainštalovaní po novom zapnutí pc znova svietia nové aktualizácie.Kde je problém?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Stačí si zmeniť nastavenie aktualizácií z inštalovať aktualizácie automaticky na -Vyhľadávať aktualizácie,ale poskytnúť možnosť vybrať či sa prevezmú a nainštalujú a aktualizácie nainštalovať 2-3x za mesiac naraz nie po jednej.
    sthruska + voľba inštalovať len dôležité aktualizácie

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Zaktualizoval som to trikrát po sebe.Stále dookola to isté.Teraz tam svieti 5 voliteľných aktualizácií a dve dôležité.Ako keby sa to nechcelo zaktualizovať.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    220870 Pozri príspevok
    Zaktualizoval som to trikrát po sebe.Stále dookola to isté.Teraz tam svieti 5 voliteľných aktualizácií a dve dôležité.Ako keby sa to nechcelo zaktualizovať.
    Keby nezaktualizovalo,mal by si to na cerveno zvyraznene a oznamovalo by ti error.

    Skus cez tlacitko start-vypnut. Pozri sa, ci tam nemas ikonku aktualizacii. Ak ano,stlac,ale nevypinaj PC,cakaj na skoncenie.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Voliteľné si nemusíš všímať a dôležité podľa uváženia.Ak ich nechceš nainštalovať ,tak ich daj skryť a nebudú otravovať.
    Aktualizácie.jpg  

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.