Zavrieť

Porady

Potrebujem poradiť so Správcom úloh.. :(

Ahoj,
mne sa spúšťali nejaké reklamy a blbosti, tak som ich cez "Programy po spustení" zakázal. Nanešťastie som nechtiac zakázal aj "Správca úloh". A ked som to chcel povoliť, tak mi vypisuje: "Správca vypol Správcu úloh.".. A ja by som poprosil o pomoc.
PS.: Nejde spustiť ani samotný "Správca úloh".


OS.: Windows 8 (64-bit)


Díky za pomoc!

​S pozdravom Bez hodnotenia.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    skús to cez win+r a napíš tam gpedit.msc. potom sa preklikaj - User Configuration (Konfogurácia používateľa) > Administrative Templates > System > Ctrl+Alt+Delete Options > (pravým klikni na)Remove Task Manager. zadaj enable a ok. to by malo pomôcť. Alebo si stiahni toto a len stlač ​fix task manager http://www.taskmanagerfix.com/dl/download.php?id=1
    Díky! Ide, ale len ten "Fix task manager", lebo mi nešlo vyhľadať gpedit.msc. Díky za odpoved.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    "Obyčajné" OS gpedit.msc nemajú - je to Group Policy Editor a to je pre výššie verzie OS (Proffesional a podobne). Verzie Home to nemajú.

    Potrebujem poradiť so Správcom úloh.. :(

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.