Zavrieť

Porady

Ako nastaviť video-HD-720p ???

Zdravím vás,
natáčam videá na youtube. / rád by som natáčal keby-/ som ich mal v HD kvalite.
problém je proste taký - nemám videá v HD (720p)
videá natáčam cez program Bandicam, ktorý natáča v HD
ak video natočím upravujem ho cez program Camtasia studio 8
všetko dobre nastavím video si upravím ibaže neviem jedinú vec - urobím video pozriem ho cez VMV a síce v HD je ale má čierne obrysy a to vľavo , vpravo , hore a dole.
prosím nevedeli by ste mi pomôcť aké rozlíšenie vide mám nastaviť a ako to potom dať do HD aby si diváci nesťažovali na zlú kvalitu?
​Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vakos_SK je offline (nepripojený) Vakos_SK

    Vakos_SK
    Ja tak isto natáčam videá a natáčam v HD. Využívam fraps a windows movie maker len musíš s tým vedieť. Keď chceš natáčať v HD musíš mať nadstavené rozlíšenie hry na 720p (ak je to minecraft použi sizer-freeware). Ja som s frapsom spokojný a movie maker fakčí ako má

    dAkOOO je offline (nepripojený) dAkOOO

    dAkOOO
    už to mám vyriešené . natáčam cez bandicam a upravujem cez camtiasiu 8 a všetko je good
    teraz ked to mám tak prosím pozrite si videá či su dobré youtube.com/user/dakooogames

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    dAkOOO Pozri príspevok
    už to mám vyriešené . natáčam cez bandicam a upravujem cez camtiasiu 8 a všetko je good
    teraz ked to mám tak prosím pozrite si videá či su dobré youtube.com/user/dakooogames
    Tak ked to je aj v HD, ale hry po grafickej stranke nie su bohvieco To by sa dalo pozriet na YT aj v nizsom rozliseni Navyse ani nemas vykonny stroj, ze?
    dAkOOO Procesor : AMD Phenom(tm) II X4 965 Processor 3.40 GHz
    Graf.karta : AMD Sapphire 1GB
    RAM : 8096 MB
    HDD : 1000 GB
    Toto je podľa mňa až veľmi dobrý stroj .. viem že by sa to dalo pozrieť aj v horšej kvalite ale rozdiel medzi 720p a 240p je veľmi veľký.
    erik555 ked napises "Graf.karta : AMD Sapphire 1GB", tak z tohto nie je nic zrejme Chyba najdolezitejsi udaj: oznacenie grafickeho cipu, ktory je v tej karte! .....zas nikto nemylsel 240p Mal si vraj problem urobit HD video - gameplay, ale na tich tvojich hrach sa ziadne graficke orgie nekonaju

    Ako nastaviť video-HD-720p ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.